نام کتاب : Ethnography for Designers

نویسنده : Galen Cranz

ویرایش : ۱

سال انتشار : ۲۰۱۶

فرمت : Epub

تعداد صفحه : ۲۸۶

انتشارات : Routledge

 

Description About Book Ethnography for Designers From Amazon


Ethnography for Designers teaches architects and designers how to listen actively to the knowledge people have about their own culture. This approach gives structure to values and qualities. It does this by noting the terms and underlying structure of thought people use to describe aspects of their culture. By responding to underlying cognitive patterns, the architect can both respond to the user and interpret creatively. Thus, ethno-semantic methods can help designers to enhance their professional responsibility to users and, at the same time, to feel fulfilled creatively. This book is a practical guide for those teaching social factors and social research methods to designers and for those using these methods in practice.

درباره کتاب Ethnography for Designers – ترجمه شده از گوگل


Ethnography for Designers معماران و طراحان را به نحوی که به دانش آگاهانه مردم در مورد فرهنگ خودشان گوش دهند، آموزش می دهد. این رویکرد ساختار ارزش و کیفیت را فراهم می آورد. با توجه به اصطلاحات و ساختار اساسی افراد فکر می کند برای توصیف جنبه های فرهنگ آنها، این کار را انجام می دهد. با پاسخ به الگوهای شناختی زیر، معمار می تواند هر دو به کاربر پاسخ و خلاقانه تفسیر کند. بنابراین، روش های قومی-معنایی می تواند به طراحان کمک کند تا مسئولیت های حرفه ای خود را به کاربران افزایش دهند و در عین حال به صورت خلاقانه نیز احساس کنند. این کتاب یک راهنمای عملی برای کسانی است که عوامل اجتماعی و روش های تحقیق اجتماعی را برای طراحان و کسانی که از این روش ها در عمل استفاده می کنند، تدریس می کند.
 چنان چه برای دانلود با مشکل مواجه شدید به لینک زیر مراجعه نمایید.

راهنمای دانلود از Uploadboy

 چنانچه کتاب خاصی مدٌ نظرتان است، نام کتاب، نام نویسنده و ISBN آن را در قسمت ” کتاب های درخواستی “ معرفی کنید تا در صورت امکان در سایت قرار گیرد.

 در صورتی که برای باز کردن کتاب مشکل دارید، بایستی نرم افزار مربوطه را دانلود کنید. برای دانلود نرم افزار، با توجه به فرمت کتاب یکی از کلیدهای زیر را فشار دهید:

                                

  در صورت خراب بودن لینک کتاب، در قسمت نظراتِ همین مطلب گزارش دهید.