نام کتاب : Representing Landscapes: Hybrid

نویسنده : Nadia Amoroso

ویرایش : ۱

سال انتشار : ۲۰۱۶

فرمت : PDF

تعداد صفحه : ۳۲۸

انتشارات : Routledge

Description About Book Representing Landscapes: Hybrid From Amazon


Hybrid and mixed media create a huge variety of diagramming and drawing options for landscape representation. From Photoshop mixed with digital maps, to hand drawings overlaid with photos and modelling combined with sketches, the possibilities are endless.

In this book, Amoroso curates over 20 leading voices from around the world to showcase the best in contemporary hybrid design. With over 200 colour images from talented landscape architeture students, this book will explore the options, methods and choices to show the innovative approaches that are offered to students and practitioners of landscape architecture.

With worked examples in the chapters and downloadable images suitable for class use, this is an essential book for visual communication and design studios.

درباره کتاب Representing Landscapes: Hybrid – ترجمه شده از گوگل


رسانه های ترکیبی و مخلوط، طیف وسیعی از نمودارها و گزینه های نقاشی برای نمایش منظره ایجاد می کنند. از فتوشاپ با نقشه های دیجیتالی مخلوط شده است، نقاشی های دستی که با عکس ها و مدل سازی همراه با طرح ها پوشیده شده اند، امکانات بی پایان است.

در این کتاب، Amoroso بیش از ۲۰ صدای برجسته از سراسر جهان را به نمایش در آوردن بهترین در طراحی هیبرید معاصر. این کتاب با بیش از ۲۰۰ عکس رنگی از دانشآموزان باستانی با استعداد، این گزینه گزینهها، روشها و گزینهها را برای نشان دادن رویکردهای نوآورانه ارائه میدهد که برای دانشآموزان و متخصصان معماری چشم انداز ارائه میشوند.

با نمونه های کار شده در فصل ها و تصاویر قابل دانلود مناسب برای استفاده در کلاس، این یک کتاب ضروری برای استودیو های ارتباطی و طراحی بصری است.

 

 چنان چه برای دانلود با مشکل مواجه شدید به لینک زیر مراجعه نمایید.

راهنمای دانلود از Uploadboy

 چنانچه کتاب خاصی مدٌ نظرتان است، نام کتاب، نام نویسنده و ISBN آن را در قسمت ” کتاب های درخواستی “ معرفی کنید تا در صورت امکان در سایت قرار گیرد.

 در صورتی که برای باز کردن کتاب مشکل دارید، بایستی نرم افزار مربوطه را دانلود کنید. برای دانلود نرم افزار، با توجه به فرمت کتاب یکی از کلیدهای زیر را فشار دهید:

                                

  در صورت خراب بودن لینک کتاب، در قسمت نظراتِ همین مطلب گزارش دهید.