دانلود کتاب Epidemiology And Biostatistics – An Introduction To Clinical Research, 2nd ed, 2018

نام کتاب: Epidemiology And Biostatistics – An Introduction To Clinical Research

نویسنده: Bryan Kestenbaum

ویرایش: ۲

سال انتشار: ۲۰۱۸

کد ISBN کتاب: ۳۳۱۹۹۶۶۴۲۱, ۹۷۸۳۳۱۹۹۶۶۴۲۷

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۲۹۲

انتشارات: Springer

Description About Book Epidemiology And Biostatistics – An Introduction To Clinical Research From Amazon


This is a concise introduction to epidemiology and biostatistics written specifically for medical students and first-time learners of clinical research methods. It presents the core concepts of epidemiology and of biostatistics and illustrates them with extensive examples from the clinical literature. It is the only book on the market written to speak directly to medical students and first-time biomedical researchers by using language and examples that are easy to understand.

This newly updated second edition is extensively rewritten to provide the clearest explanations and examples. There is also a sister-text, a 150-problem workbook of practice problems that can be purchased alongside this textbook. The author continues to provide a text that is attractively fast-paced and concise for use in condensed courses, such as those taught in medical school.

The book is an excellent review for the epidemiology section of the United States Medical Licensing Examination Part I which all medical students must take at the end of the second year.

درباره کتاب Epidemiology And Biostatistics – An Introduction To Clinical Research ترجمه شده از گوگل


این یک مقدمه مختصر به اپیدمیولوژی و آمار زیستی به طور خاص برای دانشجویان پزشکی و زبان آموزان برای اولین بار از روش های تحقیقات بالینی نوشته شده است. این ارائه مفاهیم اصلی اپیدمیولوژی و آمار و آنها را نشان می دهد با نمونه گسترده ای از ادبیات بالینی. این تنها کتاب موجود در بازار نوشته شده است به صحبت می کنند به طور مستقیم به دانشجویان پزشکی و بار اول محققان پزشکی با استفاده از زبان و نمونه هایی است که به آسانی قابل درک است.

این نسخه دوم تازه به روز شده به طور گسترده بازنویسی به ارائه روشن ترین توضیحات و نمونه. همچنین یک خواهر متن، کارنامه ۱۵۰-مشکل از مشکلات عمل است که می تواند در کنار این کتاب خریداری شده وجود دارد. نویسنده در ادامه به ارائه یک متن است که جذاب به سرعت گام و مختصر برای استفاده در دوره های فشرده، مانند کسانی که تدریس در دانشکده پزشکی.

این کتاب بررسی عالی برای بخش اپیدمیولوژی ایالات متحده آمریکا صدور مجوز پزشکی آزمون قسمت اول که همه دانشجویان پزشکی باید در پایان سال دوم را است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *