دانلود کتاب Progressive Studio Pedagogy – Examples From Architecture And Allied Design Fields, 2020

نام کتاب: Progressive Studio Pedagogy – Examples From Architecture And Allied Design Fields

نویسنده: Charlie Smith

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۲۰

کد ISBN کتاب: ۰۳۶۷۶۴۹۱۳۶, ۹۷۸۰۳۶۷۶۴۹۱۳۵,

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۱۴۶

حجم کتاب: ۳ مگابایت

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: Routledge

Description About Book Progressive Studio Pedagogy – Examples From Architecture And Allied Design Fields From Amazon


Progressive Studio Pedagogy provides guidance to educators in all design fields by questioning processes and assumptions about teaching and learning, utilising examples from architecture, landscape architecture, and interior design.

Through a series of case studies, this book presents innovative approaches to learning and teaching in design studio. Traditionally, design education is perceived to be a process for acquiring skills and a site for developing creative potential. However, contemporary higher education is embracing issues that include widening participation, managing transition, and fostering independent learning and graduate employability. This book situates design learning within this varied context and offers insights into how to confront the challenge of facilitating learning through divergent contexts by presenting projects and courses that use a range of approaches that require students to think and act critically and evaluatively.

Progressive Studio Pedagogy presents new practices that readers can adapt into their own creative education, making it an ideal read for those interested in teaching design.

درباره کتاب Progressive Studio Pedagogy – Examples From Architecture And Allied Design Fields ترجمه شده از گوگل


Progressive Studio Pedagogy با پرسش از فرایندها و مفروضات مربوط به آموزش و یادگیری ، با استفاده از نمونه هایی از معماری ، معماری منظر و طراحی داخلی ، به مربیان در همه زمینه های طراحی راهنمایی می کند.

این کتاب از طریق یک سری مطالعات موردی ، رویکردهای نوآورانه ای را برای یادگیری و آموزش در استودیوی طراحی ارائه می دهد. به طور سنتی ، آموزش طراحی فرایندی برای کسب مهارت و مکانی برای توسعه پتانسیل خلاق تلقی می شود. با این حال ، آموزش عالی معاصر موضوعاتی را شامل می شود که شامل مشارکت گسترده ، مدیریت گذار و تقویت یادگیری مستقل و اشتغال زایی فارغ التحصیلان می شود. این کتاب یادگیری طراحی را در این زمینه متنوع قرار می دهد و بینش هایی را در مورد چگونگی مقابله با چالش تسهیل یادگیری از طریق زمینه های متفاوت با ارائه پروژه ها و دوره هایی که از طیف وسیعی از رویکردها استفاده می کند ، ارائه می دهد که دانش آموزان را ملزم به تفکر و عمل انتقادی و ارزیابی می کند.

Progressive Studio Pedagogy شیوه های جدیدی را ارائه می دهد که خوانندگان می توانند با آموزش خلاق خود سازگار شوند ، و آن را برای کسانی که علاقه مند به آموزش طراحی هستند ایده ای ایده آل است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله