بازنویسی متن مقاله و پایان نامه تنها با یک کلیک

همواره یکی از چالش‌های پیش روی تولیدکننده‌های متن فارسی در اختیار داشتن ابزاری است که بتوانند با کمک آن به سرعت محتوا و متن فارسی را بازنویسی کنند و آن را تغییر دهند. برای متون انگلیسی ابزارهای Paraphrase یا بازنویسی متن و محتوای زیادی وجود دارند که بعضا از کارآیی مطلوبی برخوردارند. اما ابزارهای بازنویسی متن فارسی معمولاً خیلی غیرحرفه‌ای و در حد جایگزینی کلمات هم‌معناست که بعضاً موجب می‌شود، متن بی‌معنا شود. از این رو قصد داریم امروز شما را با یکی از ابزارهای قدرتمند بازنویسی متن و محتوا برای زبان فارسی آشنا کنیم.

ابزار بازنویسی متن و محتوای مثنا

سایت مثنا یکی از سایت‌هایی است که اخیراً فعالیت خود را در زمینه تولید ابزارهای سئو سایت آغاز کرده است. یکی از ابزارهای کاربردی این سایت ابزار بازنویسی محتواست که سئوکاران، تولیدکنندگان محتوا، مقاله‌نویسان و دانشجویان ارشد و دکتری می‌توانند از آن جهت بازنویسی متن خود استفاده کنند. و مشکل تکراری بودن متن خود را برطرف کنند. مثلا اگر شما بخواهید در حوزه معماری مقاله یا پایان نامه ای بنویسید، ممکن است با مشکل همانند شدن نوشته خود با سایر مقالات و پایان نامه ها رو به رو شوید. برای استفاده از ابزار بازنویسی محتوا شما کافی است متنتان را کپی و در این ابزار پیست کنید. با کپی کردن متن و تنها یک کلیک متن شما به سرعت بازنویسی می‌شود. ویژگی بارز و متمایز این ابزار نسبت به سایر ابزارهای فارسی و حتی انگلیسی این است که در این ابزار بازنویسی علاوه بر کلمات، ساختار جمله نیز تغییر می‌کند و در مجموع جملات با درصد بالایی از معناداری تغییر می‌یابند و بازنویسی می‌شوند.

امکان کنترل کلمات کلیدی متن در ابزار بازنویسی محتوا مثنا

یکی از اشکالاتی که بر اکثر ابزارهای بازنویسی متن وارد است این است که در آن کلمات با کلمات هم معنی جایگزین می‌شوند تا متن را تغییر دهند. این موضع باعث می‌شود تا کلمات کلیدی شما تغییر کند و باز نیاز باشد تا شما زمان اضافه‌ای را برای اصلاحات بگذارید. این موضوع خصوصاً در مقالات علمی و پایان‌نامه‌ها از حساسیت بیشتری برخوردار است و ممکن است به معنای واقعی کلمه به متن شما آسیب بزند و اعتبار علمی آن را زیر سوال ببرد. حتی در سئوی سایت هم تراکم کلمات کلیدی و مترادف از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر شما نتوانید به خوبی بر روی کلمات کلیدی کنترل داشته باشید، متن شما به خوبی بازنویسی نخواهد شد و نتیجه‌ی مطلوبی به دست نخواهد آمد. لذا این امکان فوق‌العاده در ابزار بازنویسی متن مثنا کار را برای شما آسان کرده است و می‌توانید با سرعت و دقت بیشتری متن خود را بازنویسی و اصلاح نمایید.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد ابزار بازنویسی مثنا این است که نسخه‌های متعددی از بازنویسی در اختیار شما قرار می‌دهد و شما قدرت مانور و انتخاب بیشتری برای تغییر و اصلاح متن خواهید داشت. با این کار حتی شما می‌توانید با ترکیب کردن چند جمله از نسخه‌های مختلف، متن کاملاً جدید و منحصر به فردی داشته باشید. از این قابلیت خصوصاً در بازنویسی متن پایان نامه یا بازنویسی متون مقالات می‌توانید بیشترین استفاده را ببرید. چرا که نگارش مقاله و پایان‌نامه از حساسیت بیشتری برخوردار است و توسط نرم‌افزارهای کاملاً هوشمند کنترل می‌شوند.

نحوه‌ی دسترسی به ابزار بازنویسی متن مثنا

برای دسترسی به ابزار بازنویسی متن مثنا شما می‌توانید به لینکی که در انتهای این مقاله آمده است مراجعه کنید یا روی ابزار بازنویسی محتوا کلیک کنید. کار با این ابزار بسیار ساده است. کافی است شما متن‌تان را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی بازنویسی کلیک کنید. به همین راحتی متن و محتوای شما بازنویسی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم حتماً یک بار این نرم‌افزار کاربردی را امتحان کنید.

لینک ابزار بازنویسی متن سایت مثنا: https://masna.ir/article-rewriter/