بهترین کتاب های روش های ساخت ۲

با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان در رشته های مختلف دانشگاهی با مشکل دسترسی به کتاب های لاتین یا حتی مهمتر از آن عدم آشنایی با کتاب های مرجع و مهم حوزه مطالعاتی خود مواجه هستند، در سایت داربوک تلاش کرده ایم تا با ایجاد بسته های کتاب های تخصصی و همچنین فراهم کردن امکان دانلود بهترین کتاب های تخصصی؛ زمینه آشنایی، تهیه و دانلود کتاب های برتر هر رشته و حوزه مطالعاتی را برای شما فراهم کنیم. از این رو قصد داریم در این بسته اختصاصی گلچینی از بهترین کتاب های روش های ساخت ۲ را در اختیار شما قرار دهیم و امکان دانلود بهترین کتاب های روش های ساخت ۲ را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

برای تهیه برترین کتاب های روش های ساخت ۲ شما دو راه حل پیش رو دارید:

  1. یا می توانید کتاب ها را به صورت تکی خریداری کنید که لینک آنها در جدول آورده شده است.
  2. یا از طریق بسته شامل همه کتاب های برتر روش های ساخت ۲ اقدام به دانلود کنید که در این صورت ۲۰ درصد کتاب ها را ارزان تر خریداری خواهید کرد.

معرفی بهترین کتاب های روش های ساخت ۲

با توجه به تجربه چندین ساله خود در سایت داربوک، تلاش کرده ایم تا کتاب های مهم و پرکاربرد حوزه روش های ساخت ۲ را در اختیار پژوهشگران و دانشگاهیان عزیز قرار دهیم. ملاک اصلی برای گلچین کردن کتاب ها و اولویت بندی کتاب های منتخب، اولاً اهمیت و جایگاه این منابع در حوزه تخصصی خود و ثانیاً سال انتشارآنها بوده‌ است. لذا کتاب های موجود در بسته بهترین کتاب های روش های ساخت ۲، بر اساس اهمیت کتاب ها و سال نشر آن ها انتخاب شده است. همچنین تلاش کرده ایم کتاب های انتخاب شده از تنوع خوبی برخوردار باشند و از این جهت پکیج کاملی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. با توجه به گستردگی موضوع و کتاب های موجود، برخی از بسته ها در چند مجموعه ارائه خواهد شد تا مجموعه این بسته ها به یک پکیج جامع و کامل در حوزه تخصصی مربوطه تبدیل شود. در ادامه می توانید لیست بهترین کتاب های روش های ساخت ۲ را مشاهده کنید.

لیست بسته بهترین کتاب های روش های ساخت ۲:

لیست بهترین کتاب های روش های ساخت ۲
جلد کتاب نام کتاب نویسنده ویرایش سال انتشار کیفیت کتاب حجم کتاب
Advanced Construction Technology ویژگی های اصلی * پاک ، متن مختصر ، همراه با تصاویر جامع. شامل منابع به مقررات فعلی ساختمان و ساخت و ساز ، استانداردهای انگلیس و اروپا. * فصل جدید دسترسی و امکانات معلولین ، که در مورد ساختمانهای صنعتی و تجاری اعمال می شود. * اطلاعات به روز شده در مورد جنبه های استانداردهای بالاتر در مصرف انرژی. * فرایندها و مراحل ساخت را شامل می شود که شامل کارهای سایت ، کارخانه ها و تجهیزات ، زیر بناها و کارهای موقتی ، روبنا ، تخریب ، ساختمانهای فریم دار ، محافظت در برابر آتش و وسایل فرار ، قالب سازی ، پیش تنش زا ، اجزای داخلی و کارهای خارجی است. * تصاویر جدید اضافه شده و تصاویر موجود به روز شده اند تا تکنیک های ایجاد شده را منعکس کنند. * توصیه شده برای دانشجویان در دوره های گواهینامه آموزش عالی ، دیپلم و مدرک تحصیلی در کلیه برنامه های مطالعاتی مربوط به ساخت و ساز و ساختمان. اطلاعات* روی قدلی پیش از این مدرس ارشد مهندسی ساختمان در کالج فناوری گیلفورد بود. * راجر گرینو مشاور ، محقق وتأسیس بسیاری از مقالات و انتشاراتساختمانی است. ۴ ۲۰۰۶ ۴۴
Fundamentals of Residential Construction Edward Allen  و  Rob Thallon ۳ ۲۰۱۱ OCR ۴۵٫۳۰
Building Construction Materials And Techniques P. Purushothama Raj ۱ ۲۰۱۷ ۸
Building Materials & Construction Saurobh Kumar Soni ۱ ۲۰۱۴ ۷۲
Building Materials – Properties, Performance, And Applications Donald N. Cornejo و Jason L. Haro ۱ ۲۰۰۹ ۱۵
Building Materials In Civil Engineering Haimei Zhang ۱ ۲۰۱۱ ۱۸
Building Materials – Products, Properties And Systems M. L. Gambhir و Neha Jamwal ۱ ۲۰۱۱ ۲۸
Civil Engineering Materials Parbin Singh ۱ ۲۰۰۹ ۵۶
Concrete Construction – Practical Problems And Solutions Akhtar Surahyo ۱ ۲۰۱۹ ۶
Construction Databook – Construction Materials And Equipment Sidney Levy ۲ ۲۰۱۰ ۴۸
Building Materials S.K. Duggal ۳ ۲۰۰۹ OCR ۷٫۷
Essential Earthbag Construction – The Complete Step-By-Step Guide Kelly Hart ۱ ۲۰۱۸ ۱۴
Simplified Methods on Building Construction M. B. Fajardo ۱ ۱۹۸۳ ۴۳٫۵
Principles of Construction Safety Allan St John Holt ۱ ۲۰۰۵ OCR ۲٫۱
Principles And Practices Of Commercial Construction Cameron K. Andres و Ronald C. Smith و W. Ronald Woods ۱۰ ۲۰۱۸ ۲۷
Complete Book of Framing – An Illustrated Guide for Residential Construction Scot Simpson ۲ ۲۰۱۱ OCR ۱۰۱٫۲۰
The Construction Superintendent’S Handbook Sidney M. Levy ۱ ۱۹۹۲ ۱۳
Building Construction P. C. Varghese ۱ ۲۰۰۸ اسکن عالی ۱۶٫۰۰
Fundamental Building Materials Ken Ward-Harvey ۴ ۲۰۰۹ ۵۷٫۳

همکاری جهت تکمیل لیست کتاب های بسته روش های ساخت ۲

بالطبع به دلیل گستردگی موضوع و تعدد کتاب های حوزه روش های ساخت ۲، ممکن است برخی از کتاب ها از قلم افتاده باشند. از این رو از پژوهشگران عزیز تقاضا داریم تا پیشنهادهای خود را در جهت تکمیل این مجموعه ها ارائه دهند تا بتوانیم بسته های جامع تری را در اختیار پژوهشگران قرار دهیم. برای معرفی بهترین کتاب های روش های ساخت ۲، در قسمت نظرات نام کتابو نویسندهرا با ما به اشتراک بگذارید.

ضمنا توجه داشته باشید که برخی از کتاب های روش های ساخت ۲ یا در دسترس نیستند و یا امکان خرید آن ها وجود ندارد. خوشحال می شویم در صورتی که این کتاب ها را در اختیار سایت داربوک قرار دهید تا آن را در اختیار سایر پژوهشگران نیز قرار دهیم. در صورت تمایل به ارسال کتاب های خود از طریق ایمیل زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

ایمیل: darbook.com@gmail.com

تخفیف ۲۰ درصدی در صورت خرید بسته بهترین کتاب های روش های ساخت ۲

با خرید بسته بهترین کتاب های روش های ساخت ۲ قیمت مجموع کل کتاب های خریداری شده، شامل ۲۰ درصد تخفیف می شود. با خرید این بسته شما می توانید علاوه بر تهیه کتاب های منتخب، ۲۰ درصد نیز در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله