Notice: Trying to get property 'parent' of non-object in /home/darbooko/public_html/wp-content/themes/Rahyab2 v1.1/single.php on line 18

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/darbooko/public_html/wp-content/themes/Rahyab2 v1.1/single.php on line 21

خرید اشتراک برنزی غیرپزشکی

با خرید این اشتراک شما می توانید به مدت یک روز، از میان همه کتاب های غیرپزشکی ۴۰ کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید. لطفا در خرید اشتراک دقت نمایید. پس از خرید اشتراک، امکان بازگردادن وجه یا تغییر نوع اشتراک وجود ندارد.

اشتراک ویژه برای چه کسانی مناسب است؟

  • مناسب کاربران دائمی داربوک و کسانی که دوست دارند آرشیو کاملی از کتاب‌های تخصصی خود را داشته باشند. در یک کلام «خوره‌های کتاب». با خرید اکانت یک روزه شما می‌توانید به مدت یک روز و با هزینه پایین هر کتابی که خواستید (البته کتاب‌های غیرپزشکی) را بدون محدودیت و به سرعت دانلود کنید.
  • مناسب افرادی که می خواهند تعداد زیادی کتاب را از داربوک خریداری کنند ولی امکان پرداخت هزینه زیاد برای آن ها ممکن نیست.
  • مناسب افرادی که کسانی که اولین بار است مشتری داربوک شده‌اند و می‌خواهند تعداد کتاب زیادی را به صورت مقرون به صرفه خریداری کنند.
  • در یک کلام. یک پکیج فوق‌العاده اقتصادی برای خوره‌های کتاب و کسانی که زمان کافی برای یک روز گشت و گذار و دانلود کتاب را دارند.
یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دسته بندی:

برچسب ها: