دانلود کتاب Cardiovascular System, Red Blood Cells, And Oxygen Transport In Microgravity, 2016

نام کتاب: Cardiovascular System, Red Blood Cells, And Oxygen Transport In Microgravity

نویسنده: Hanns-Christian Gunga و Victoria Weller Von Ahlefeld و Hans-Joachim Appell Coriolano و Andreas Werner و Uwe Hoffmann

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۶

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۳۳۱۹۳۳۲۲۴۶, ۹۷۸۳۳۱۹۳۳۲۲۶۰,

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۷۴

حجم کتاب: ۳ مگابایت

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: Springer International Publishing

Description About Book Cardiovascular System, Red Blood Cells, And Oxygen Transport In Microgravity From Amazon


This book comprehensively describes the physiological changes and consequences that occur in humans during spaceflight. It specifically presents the adaptations of the cardiovascular and the respiratory system. Specific changes occurring after 10, 20 or more days in space are depicted. Furthermore, the book explains various effective countermeasures that are required upon return of the astronauts to Earth.

The book is a must-have for all biomedical and clinical researchers in the field of cardiovascular biology and respiration, and a fascinating reading for all interested laymen, who wish to understand a bit more about spaceflight research and technology.

درباره کتاب Cardiovascular System, Red Blood Cells, And Oxygen Transport In Microgravity ترجمه شده از گوگل


این کتاب به طور جامع تغییرات فیزیولوژیکی و عواقبی را که هنگام پرواز در فضا در انسان رخ می دهد ، توصیف می کند. این به طور خاص سازگاری های قلب و عروق و سیستم تنفسی را ارائه می دهد. تغییرات خاصی که پس از ۱۰ ، ۲۰ روز یا بیشتر در فضا رخ می دهد ، به تصویر کشیده شده است. بعلاوه ، این کتاب اقدامات متقابل مختلفی را که پس از بازگشت فضانوردان به زمین مورد نیاز است ، توضیح می دهد.

این کتاب برای همه محققان زیست پزشکی و بالینی در زمینه زیست شناسی و تنفس قلب و عروق ، و یک قرائت جذاب برای همه غیر روحانی های علاقه مند ، که می خواهند کمی بیشتر در مورد تحقیقات و فناوری پروازهای فضایی درک کنند ، ضروری است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله