دانلود کتاب Function And Control Of The Spx-Family Of Proteins Within The Bacterial Stress Response, 2013

نام کتاب: Function And Control Of The Spx-Family Of Proteins Within The Bacterial Stress Response

نویسنده: Peter Zuber

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۳

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۱۴۶۱۴۶۹۲۴۷, ۹۷۸۱۴۶۱۴۶۹۲۵۴,

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۴۹

حجم کتاب: ۱ مگابایت

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: Springer-Verlag New York

Description About Book Function And Control Of The Spx-Family Of Proteins Within The Bacterial Stress Response From Amazon


This SpringerBrief on Spx reviews the investigations that led to the discovery of Spx and its orthologs and ties together the results of various studies that have explored the function and control of spx in Gram-positive organisms. Spx of Bacillus subtilis has been extensively studied, but very little has been published about it. This book incorporates a number of studies that have been conducted in other Gram positive bacteria, which examined the role of Spx orthologs in stress response, bacterial development and virulence.

The book contains an overview that will introduce the protein and its orthologous forms, its association with RNA polymerase, the species of Gram-positive bacteria in which it is found, and the conditions in which it is abundant and active. Spx is a member of a large group of proteins belonging to the ArsC/Spx protein family, so the review touches upon the bioinformatic support for the protein family composition and its meaning with regard to protein structure/function.

درباره کتاب Function And Control Of The Spx-Family Of Proteins Within The Bacterial Stress Response ترجمه شده از گوگل


این SpringerBrief در Spx بررسی هایی را که منجر به کشف Spx و ارتولوژهای آن شده و نتایج حاصل از مطالعات مختلفی را که عملکرد و کنترل spx را در ارگانیسم های گرم مثبت کشف کرده اند ، بررسی می کند. Spx از باسیلوس سوبتیلیس به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است ، اما موارد کمی در مورد آن منتشر شده است. این کتاب شامل تعدادی از مطالعات انجام شده در سایر باکتریهای گرم مثبت است که نقش ارتولوژهای Spx را در پاسخ به استرس ، رشد باکتریها و حدت بررسی می کند.

این کتاب شامل یک نمای کلی است که به معرفی پروتئین و اشکال ارتولوگ آن ، ارتباط آن با RNA پلیمراز ، گونه های باکتری های گرم مثبت که در آن یافت می شود و شرایط فراوان و فعال بودن آن می پردازد. Spx عضوی از گروه بزرگی از پروتئین ها است که متعلق به خانواده پروتئین های ArsC / Spx است ، بنابراین در این بررسی پشتیبانی بیوانفورماتیک از ترکیب خانواده پروتئین و مفهوم آن با توجه به ساختار / عملکرد پروتئین بررسی می شود.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله