دانلود کتاب Prehypertension And Cardiometabolic Syndrome, 2019

نام کتاب: Prehypertension And Cardiometabolic Syndrome

نویسنده: Reuven Zimlichman و Stevo Julius و Giuseppe Mancia

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۹

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۳۳۱۹۷۵۳۰۹۶, ۹۷۸۳۳۱۹۷۵۳۱۰۲,

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۶۸۹

حجم کتاب: ۱۱ مگابایت

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: Springer International Publishing

Description About Book Prehypertension And Cardiometabolic Syndrome From Amazon


This book sheds new light on the management of patients with borderline cardiovascular risk factors in order to prevent their progression to end organ damage. The book stimulates discussion of this poorly understood condition and lays the groundwork for developing recommendations and guidelines.

While the diagnostic and therapeutic approach to full-blown diabetes, hypertension, dyslipidemia and obesity is well defined, there is still a lack of clear understanding and guidelines as far as patients with borderline conditions – especially when multiple – are concerned. Moreover, end-organ damage depends on several factors, including genetic factors, making it difficult to predict its extent. As such, the gradual transition from a healthy subject to one with functional hemodynamic changes, and then one with structurally asymptomatic changes and lastly to overt disease needs further investigation.

In order to address these knowledge gaps, the book covers a broad variety of topics, making it a valuable tool for identifying which asymptomatic subjects could profit from being appropriately screened and at what stage. Furthermore it offers insights into better treating these patients to prevent their progression to overt disease. The book appeals to cardiologists, primary care physicians and all those healthcare professional looking to optimize the management of these complex and often undiagnosed cases.

درباره کتاب Prehypertension And Cardiometabolic Syndrome ترجمه شده از گوگل


این کتاب به منظور جلوگیری از پیشرفت آنها برای پایان دادن به آسیب اندام ها ، مدیریت جدیدی را با عوامل خطر مرزی قلبی عروقی روشن می کند. این کتاب بحث در مورد این شرایط درک نشده را تحریک می کند و زمینه را برای تهیه توصیه ها و رهنمودها فراهم می کند.

در حالی که رویکرد تشخیصی و درمانی برای دیابت کامل ، فشار خون بالا ، دیس لیپیدمی و چاقی به خوبی مشخص شده است ، اما در مورد بیماران با شرایط مرزی – به ویژه در موارد متعدد – هنوز فقدان درک و رهنمودهای مشخصی وجود ندارد. علاوه بر این ، آسیب اندام نهایی به عوامل مختلفی از جمله عوامل ژنتیکی بستگی دارد و پیش بینی میزان آن را دشوار می کند. به این ترتیب ، گذار تدریجی از یک فرد سالم به فردی با تغییرات همودینامیکی عملکردی ، و سپس دیگری با تغییرات بدون علامت ساختاری و در آخر به بیماری آشکار ، نیاز به تحقیقات بیشتری دارد.

به منظور پرداختن به این خلأهای دانش ، مباحث متنوعی را شامل می شود ، و این کتاب را به ابزاری ارزشمند برای شناسایی اینکه کدام افراد بدون علامت می توانند از غربالگری مناسب و در چه مرحله ای سود ببرند. علاوه بر این ، بینشی در مورد درمان بهتر این بیماران برای جلوگیری از پیشرفت آنها به بیماری آشکار ارائه می دهد. این کتاب از متخصصان قلب ، پزشکان مراقبت های اولیه و همه آن دسته از متخصصان مراقبت های بهداشتی که به دنبال بهینه سازی مدیریت این موارد پیچیده و اغلب تشخیص داده نشده هستند ، درخواست می کند.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله