دانلود مجله Detail Magazine 2018 – 06

دانلود مجله Detail Magazine 2018 - 06

نام مجله: مجله Detail Magazine 2018 – 06

موضوع این شماره: سازه های بتنی

سال انتشار: ۲۰۱۸

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی و آلمانی

تعداد صفحه: ۱۴۴

About Detail Magazine 2018 – 06 – From DETAIL Site

As strong as a rock, the Foro Boca rises above the sea on the Gulf of Mexico. With their rough-cast exposed concrete facades, the angular volumes of this new concert hall by Rojkind Architects resemble a huge group of boulders.

The contrast to the James Simon Galerie in Berlin could scarcely be greater. For this new point of access to the Museum Island, David Chipperfield Architects Berlin designed a filigree concrete colonnade that asserts itself as a light and airy viewing platform over the River Spree, opening up new perspectives to the urban surroundings. The slender columns were constructed as precast concrete elements with white marble ­aggregate. The architects deliberately adopted the motif of the colonnade as a reference to the historical museum architecture nearby, translating it into a contemporary form that also avails itself of present-day production methods.

More About Detail Magazine 2018 – 06 – From DETAIL Site

In the June edition of DETAIL, we have compiled a number of examples of modern developments that demonstrate the diversity of concrete. Just as varied as the individual buildings portrayed here – whether rough or smooth, light or powerful – are the details and the forms of construction using this material.

درباره مجله Detail Magazine 2018 – 06 (برگرفته از سایت دیتیل – ترجمه از گوگل):

Foro Boca به اندازه یک سنگ ، از دریای خلیج مکزیک بالا می رود. حجم های زاویه دار این سالن کنسرت جدید توسط معماران Rojkind با نمای بتونی در معرض ریخته گری خشن ، به گروه عظیمی از تخته سنگ ها شباهت دارد.

تقابل جیمز سیمون گالری در برلین به سختی می تواند بیشتر باشد. برای این نقطه دسترسی جدید به جزیره موزه ، دیوید چیپرفیلد معماران برلین ستون بتونی فیلیگنی را طراحی کرد که خود را به عنوان یک سکوی تماشای نور و هوا از رودخانه ولگردی جلوه می دهد و چشم اندازهای جدیدی را به محیط شهری باز می کند. ستونهای باریک به عنوان عناصر بتنی پیش ساخته با سنگدانه مرمر سفید ساخته شده اند. معماران به عمد نقوش این ستون را به عنوان ارجاع به معماری موزه تاریخی در این نزدیکی تصویب کردند و آن را به شکل معاصر ترجمه کردند که از روشهای تولید امروزی نیز بهره مند است.

توضیحات بیشتر درباره مجله Detail Magazine 2018 – 06

در نسخه ژوئن DETAIL ، ما تعدادی نمونه از پیشرفتهای مدرن را گردآوری کرده ایم که تنوع بتن را نشان می دهد. جزئیات و اشکال ساخت با استفاده از این مواد به همان اندازه متفاوت است که ساختمانهای منفرد به تصویر کشیده شده – چه ناهموار و چه صاف ، سبک یا قدرتمند.

درباره مجله دیتیل DETAIL:

یکی از مجلات معتبر بین المللی در زمینه جزئیات اجرایی و ساخت و ساز معماری است. هر شماره آن به جنبه خاصی از طراحی، مانند ساخت با بتن، سازه های سقف، و غیره و یا جزئیات اجرایی یک عنصر خاص ساختمانی پرداخته است. در هر مجلد شما می توانید اطلاعات مناسبی از پروژه های ارائه شده دریافت کنید و در انتها نیز با دیتیل ها و جزئیات فنی اجرا شده در آن پروژه آشنا شوید. تنوع در پروژه ها و جزئیات به کار رفته در هر شماره، شما را با انواع جزئیات اجرایی یک موضوع خاص آشنا می کند.

ویژگی‌های بارز مجله دیتیل DETAIL:

تأکید بر ارائه طرح در جزئیات بزرگ، و تکمیل این جزئیات با نقشه هایی در مقیاس بزرگ به انضمام عکس های فوق العاده مناسب از جزئیات و فضاهای مربوطه، این مجله را به یکی از مجلات معماری بی نظیر مبدل کرده است. این مجله به صورت دو زبانه در دو زبان انگلیسی و آلمانی منتشر می شود و به دلیل ارائه‌ی جزئیات اجرایی فوق‌العاده دقیق از پروژه‌های بزرگ و فاخر جهان در میان معماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن آرشیو مجله دیتیل کلیک کنید.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در DETAIL اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله