دانلود مجله Detail Magazine 2019 – 04

دانلود مجله Detail Magazine 2019 - 04

نام مجله: مجله Detail Magazine 2019 – 04

موضوع این شماره: رنگ و بافت

سال انتشار: ۲۰۱۹

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی و آلمانی

تعداد صفحه: ۱۲۸

About Detail Magazine 2019 – 04 – From DETAIL Site

At times, architecture stands out because of its colours. In Marseille, the new high-rise by Jean Nouvel, La Marseillaise, for example, is a shimmering French tricolour. The office tower boasts a facade of reinforced concrete elements, hand-painted in shades of blue, white and red. The skyscraper stands 135 m high, a proud beacon that can be seen by ships entering the port city. The new House of Music in Innsbruck, enveloped in dark ceramic lamellas, sets a counterpoint to the pale plaster facades of the neighbouring historic buildings – a balancing act that architects Erich Strolz and Dietrich Untertrifaller approached with great care. Meanwhile, Jacques Ferrier transformed the central administration building of Rouen into a three-dimensional impressionist painting by means of coloured glass louvres mounted at different angles. The reflection of the facade’s different colours on the surface of the Seine amplify the effect.

More About Detail Magazine 2019 – 04 – From DETAIL Site

For our April issue, Frank Kaltenbach has compiled these and other outstanding examples that bring together architecture and colour through a variety of concepts and materials. Rounding out the vivid palette in this issue is our technical feature by David Keist, which presents sophisticated  colour technologies and their materials. Meanwhile, Anneke Bokern explores in her essay how the colour black is anchored in the building tradition by looking at various examples from ­different countries and epochs.

درباره مجله Detail Magazine 2019 – 04 (برگرفته از سایت دیتیل – ترجمه از گوگل):

در بعضی مواقع ، معماری به دلیل رنگ هایش برجسته است. به عنوان مثال ، در مارسی ، طبقه بلند جدید ژان نوول ، لا مارسی ، سه رنگ فرانسوی لرزان است. برج دفتری با نمایی از عناصر بتونی مسلح ، که در سایه های آبی ، سفید و قرمز با دست رنگ آمیزی شده است. این آسمان خراش ۱۳۵ متر ارتفاع دارد ، چراغی پر افتخار است که توسط کشتی هایی که وارد شهر بندر می شوند دیده می شود. خانه جدید موسیقی در اینسبروک ، پوشیده از لاملا های سرامیکی تیره ، نقطه متفاوتی برای نمای گچ رنگ کم رنگ ساختمانهای تاریخی همسایه قرار می دهد – اقدامی متعادل کننده که معماران اریش استرولز و دیتریش آنترفریفالر با دقت زیادی به آن نزدیک شدند. در همین حال ، ژاک فریر با استفاده از لوورهای شیشه ای رنگی که در زوایای مختلف نصب شده بودند ساختمان اداری مرکزی روئن را به یک نقاشی سه بعدی امپرسیونیست تبدیل کرد. انعکاس رنگهای مختلف نما در سطح رود سن باعث تقویت اثر می شود.

توضیحات بیشتر درباره مجله Detail Magazine 2019 – 04

برای شماره آوریل ما ، فرانک کالتنباخ این نمونه ها و نمونه های برجسته دیگری را جمع آوری کرده است که معماری و رنگ را از طریق انواع مفاهیم و مواد بهم می رساند. گردآوری پالت زنده در این شماره ویژگی فنی ما توسط دیوید کیست است که فناوری های پیچیده رنگ و مواد آنها را ارائه می دهد. در همین حال ، آنکه بوکرن در مقاله خود بررسی می کند که چگونه رنگ سیاه در سنت ساختمان لنگر می اندازد و با مشاهده نمونه های مختلف از کشورها و دوره های مختلف.

درباره مجله دیتیل DETAIL:

یکی از مجلات معتبر بین المللی در زمینه جزئیات اجرایی و ساخت و ساز معماری است. هر شماره آن به جنبه خاصی از طراحی، مانند ساخت با بتن، سازه های سقف، و غیره و یا جزئیات اجرایی یک عنصر خاص ساختمانی پرداخته است. در هر مجلد شما می توانید اطلاعات مناسبی از پروژه های ارائه شده دریافت کنید و در انتها نیز با دیتیل ها و جزئیات فنی اجرا شده در آن پروژه آشنا شوید. تنوع در پروژه ها و جزئیات به کار رفته در هر شماره، شما را با انواع جزئیات اجرایی یک موضوع خاص آشنا می کند.

ویژگی‌های بارز مجله دیتیل DETAIL:

تأکید بر ارائه طرح در جزئیات بزرگ، و تکمیل این جزئیات با نقشه هایی در مقیاس بزرگ به انضمام عکس های فوق العاده مناسب از جزئیات و فضاهای مربوطه، این مجله را به یکی از مجلات معماری بی نظیر مبدل کرده است. این مجله به صورت دو زبانه در دو زبان انگلیسی و آلمانی منتشر می شود و به دلیل ارائه‌ی جزئیات اجرایی فوق‌العاده دقیق از پروژه‌های بزرگ و فاخر جهان در میان معماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن آرشیو مجله دیتیل کلیک کنید.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در DETAIL اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله