دانلود مجله Detail Magazine 2019 – 05

دانلود مجله Detail Magazine 2019 - 05

نام مجله: مجله Detail Magazine 2019 – 05

موضوع این شماره: فضاهای سیرکولاسیون و دسترسی

سال انتشار: ۲۰۱۹

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی و آلمانی

تعداد صفحه: ۱۴۴

About Detail Magazine 2019 – 05 – From DETAIL Site

Access areas usually have a clearly defined function: they lead people from A to B and provide orientation. But sometimes ramps, staircases and corridors acquire qualities that go beyond this intended use to add further layers of meaning. Instead of leading straight to the goal, in such cases the path itself becomes more the focus of attention. It becomes independent, even though it can never fully detach itself from its intended use.

More About Detail Magazine 2019 – 05 – From DETAIL Site

The documentations in our May issue present exemplary ­projects whose architecture activates access areas, giving them additional qualities beyond pure function. We show staircases that lend urban edifices a distinctive look by aesthetically ­connecting old and new in renovations, or which contribute to striking interiors with their sculptural appearance. Our essay examines the ramp as a type of access zone, providing historical and contemporary architectural references. Our technology feature on elevator concepts rounds out the issue thematically with a view to the possibilities for circulation in high-rise buildings.

درباره مجله Detail Magazine 2019 – 05 (برگرفته از سایت دیتیل – ترجمه از گوگل):

مناطق دسترسی معمولاً عملکردی کاملاً مشخص دارند: آنها افراد را از A به B سوق می دهند و جهت گیری می کنند. اما گاهی اوقات سطح شیب دار ، پله ها و راهروها ویژگی هایی را به دست می آورند که فراتر از این کاربرد در نظر گرفته شده برای افزودن لایه های معنایی دیگر است. به جای هدایت مستقیم به هدف ، در چنین مواردی مسیر خود بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. این مستقل می شود ، حتی اگر هرگز نتواند کاملاً از کاربرد مورد نظر جدا شود.

توضیحات بیشتر درباره مجله Detail Magazine 2019 – 05

اسناد موجود در شماره ماه مه ما پروژه های نمونه ای را ارائه می دهند که معماری آنها مناطق دسترسی را فعال می کند و به آنها ویژگی های اضافی فراتر از عملکرد خالص می دهد. راه پله هایی را نشان می دهیم که با اتصال زیبایی شناختی قدیمی و جدید در بازسازی ها ، به بناهای شهری ظاهری متمایز می بخشد یا با ظاهر مجسمه ای خود به ایجاد فضای داخلی چشمگیر کمک می کند. مقاله ما با ارائه ارجاعات معماری تاریخی و معاصر ، سطح شیب دار را به عنوان نوعی منطقه دسترسی بررسی می کند. ویژگی فن آوری ما در مفاهیم آسانسور موضوع را با توجه به امکان گردش در ساختمانهای بلند مرتب می کند.

درباره مجله دیتیل DETAIL:

یکی از مجلات معتبر بین المللی در زمینه جزئیات اجرایی و ساخت و ساز معماری است. هر شماره آن به جنبه خاصی از طراحی، مانند ساخت با بتن، سازه های سقف، و غیره و یا جزئیات اجرایی یک عنصر خاص ساختمانی پرداخته است. در هر مجلد شما می توانید اطلاعات مناسبی از پروژه های ارائه شده دریافت کنید و در انتها نیز با دیتیل ها و جزئیات فنی اجرا شده در آن پروژه آشنا شوید. تنوع در پروژه ها و جزئیات به کار رفته در هر شماره، شما را با انواع جزئیات اجرایی یک موضوع خاص آشنا می کند.

ویژگی‌های بارز مجله دیتیل DETAIL:

تأکید بر ارائه طرح در جزئیات بزرگ، و تکمیل این جزئیات با نقشه هایی در مقیاس بزرگ به انضمام عکس های فوق العاده مناسب از جزئیات و فضاهای مربوطه، این مجله را به یکی از مجلات معماری بی نظیر مبدل کرده است. این مجله به صورت دو زبانه در دو زبان انگلیسی و آلمانی منتشر می شود و به دلیل ارائه‌ی جزئیات اجرایی فوق‌العاده دقیق از پروژه‌های بزرگ و فاخر جهان در میان معماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن آرشیو مجله دیتیل کلیک کنید.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در DETAIL اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله