دانلود مجله Detail Magazine 2019 – 06

دانلود مجله Detail Magazine 2019 - 06

نام مجله: مجله Detail Magazine 2019 – 06

موضوع این شماره: مصالح آجر و سنگ

سال انتشار: ۲۰۱۹

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی و آلمانی

تعداد صفحه: ۱۲۹

About Detail Magazine 2019 – 06 – From DETAIL Site

Natural stone and bricks are popular building materials in vernacular building cultures of the past and present. Especially in areas rich in stone deposits or clayey loam, these materials have been used for generations on end, and so shape the face of entire towns and cities. The Paris metropolitan area, for example, rests on a limestone pedestal that was already mined in Roman times. To this day, the pale-coloured stone characterizes the cityscape of the French capital – the facades of Notre Dame Cathedral are also made of it. In Flanders, clay bricks have been fired for centuries, giving many streets in Antwerp and Ghent a striking appearance that remains to this day.

More About Detail Magazine 2019 – 06 – From DETAIL Site

In our June issue, we document outstanding examples of contemporary approaches to building with natural stone and bricks. We examine the building details and processing methods that are being used with these materials, and to what extent the architects seem to engage with tradition.

Barbara Zettel has compiled the projects for this issue, which demonstrate the diversity and relevance of building with stone today. They include the quarry-stone masonry used in the Sport Centre in Vorarlberg by Bernardo Bader and the red brick facade of A-lab’s ten-storey co-working tower in Oslo.

درباره مجله Detail Magazine 2019 – 06 (برگرفته از سایت دیتیل – ترجمه از گوگل):

سنگ طبیعی و آجرها مصالح ساختمانی رایج در فرهنگ های ساختمانی بومی گذشته و حال هستند. به ویژه در مناطقی که غنی از کانسارهای سنگی یا لومهای رسی هستند ، این مواد برای نسلهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و به همین ترتیب چهره کل شهرها و شهرها را شکل می دهد. به عنوان مثال منطقه کلان شهر پاریس بر روی یک پایه سنگ آهک قرار دارد که قبلاً در زمان روم استخراج شده بود. تا به امروز ، سنگ کم رنگ مشخصه مناظر شهری پایتخت فرانسه است – نمای کلیسای جامع نوتردام نیز از آن ساخته شده است. در فلاندر ، آجرهای سفالی قرن ها شلیک می شده است و به خیابان های بسیاری در آنتورپ و خنت جلوه ای چشمگیر می بخشد که تا امروز باقی مانده است.

توضیحات بیشتر درباره مجله Detail Magazine 2019 – 06

در شماره ماه ژوئن ، نمونه های برجسته رویکردهای معاصر ساخت با سنگ طبیعی و آجر را مستند می کنیم. ما جزئیات ساختمان و روشهای پردازشی را که با این مواد استفاده می شود بررسی می کنیم و به نظر می رسد معماران تا چه اندازه با سنت درگیر هستند.

باربارا زتل پروژه هایی را برای این موضوع گردآوری کرده است که تنوع و ارتباط ساختمان امروزه با سنگ را نشان می دهد. آنها شامل سنگ تراشی سنگ معدن استفاده شده در مرکز ورزشی در Vorarlberg توسط Bernardo Bader و نمای آجری قرمز برج مشترک ۱۰ طبقه آزمایشگاه در اسلو است.

درباره مجله دیتیل DETAIL:

یکی از مجلات معتبر بین المللی در زمینه جزئیات اجرایی و ساخت و ساز معماری است. هر شماره آن به جنبه خاصی از طراحی، مانند ساخت با بتن، سازه های سقف، و غیره و یا جزئیات اجرایی یک عنصر خاص ساختمانی پرداخته است. در هر مجلد شما می توانید اطلاعات مناسبی از پروژه های ارائه شده دریافت کنید و در انتها نیز با دیتیل ها و جزئیات فنی اجرا شده در آن پروژه آشنا شوید. تنوع در پروژه ها و جزئیات به کار رفته در هر شماره، شما را با انواع جزئیات اجرایی یک موضوع خاص آشنا می کند.

ویژگی‌های بارز مجله دیتیل DETAIL:

تأکید بر ارائه طرح در جزئیات بزرگ، و تکمیل این جزئیات با نقشه هایی در مقیاس بزرگ به انضمام عکس های فوق العاده مناسب از جزئیات و فضاهای مربوطه، این مجله را به یکی از مجلات معماری بی نظیر مبدل کرده است. این مجله به صورت دو زبانه در دو زبان انگلیسی و آلمانی منتشر می شود و به دلیل ارائه‌ی جزئیات اجرایی فوق‌العاده دقیق از پروژه‌های بزرگ و فاخر جهان در میان معماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن آرشیو مجله دیتیل کلیک کنید.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در DETAIL اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله