دانلود مجله Detail Magazine 2020 – 04

دانلود مجله Detail Magazine 2020 - 04

نام مجله: مجله Detail Magazine 2020 – 04

موضوع این شماره: ساختمان های متراکم و فضاهای کوچک

سال انتشار: ۲۰۲۰

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی و آلمانی

تعداد صفحه: ۱۰۵

About Detail Magazine 2020 – 04 – From DETAIL Site

Colourful blobs emerge from the rooftops of Ron Herron’s “Tuned Suburb”. The collage from 1968 shows a futuristic vision of densification along urban peripheries, and in many ways it anticipates the situation faced by cities today. Since Archigram, the need for densification has grown dramatically. Existing ­buildings are gaining extra floors, gaps are being filled, parking lots are becoming building plots and vacant spaces converted and repurposed.

Our April issue on densification shows current projects in Berlin, Cologne and Hamburg as well as in London, Amsterdam and Bahrain, which are successfully creating more space for education, living and working in densely populated city centres. In each case they have successfully confronted difficult conditions, i.e. infill development of building gaps or scraps of land that are dark and hard to access. Meanwhile, former industrial buildings are being converted into microlofts or family apartments. Now as then, existing stock offers enormous potential for densification.

Our documentations are supplemented with interviews and information on the building process, which replace our Technology section in this issue.
You are likely well aware of how the corona­virus has impacted the international trade fair calendar. The Light & Building trade fair in Frankfurt am Main has been postponed to September, and Salone del Mobile in Milan will now take place in June. We will keep you informed of any developments in this matter.

درباره مجله Detail Magazine 2020 – 04 (برگرفته از سایت دیتیل – ترجمه از گوگل):

لکه های رنگارنگ از پشت بام “Tuned Suburb” رون هرون بیرون می آیند. این کلاژ مربوط به سال ۱۹۶۸ چشم انداز آینده ای از تراکم در حاشیه شهرها را نشان می دهد و از بسیاری جهات وضعیت امروز شهرها را پیش بینی می کند. از زمان Archigram ، نیاز به متراکم شدن به طرز چشمگیری افزایش یافته است. ساختمانهای موجود در حال بدست آوردن طبقات اضافی ، پر شدن شکافها ، پارکینگها در حال تبدیل شدن به قطعه ساختمانها و فضاهای خالی تبدیل و دوباره استفاده می شوند.

شماره آوریل ما درباره تراکم ، پروژه های فعلی در برلین ، کلن و هامبورگ و همچنین در لندن ، آمستردام و بحرین را نشان می دهد ، که با موفقیت فضای بیشتری را برای آموزش ، زندگی و کار در مراکز شهرهای پرجمعیت ایجاد می کنند. در هر حالت ، آنها با موفقیت با شرایط دشواری روبرو شده اند ، یعنی شکافهای ساختمانی یا تکه های زمینی که تاریک است و دسترسی به آنها دشوار است. در همین حال ، ساختمانهای صنعتی سابق در حال تبدیل شدن به ریزساختار یا آپارتمان خانوادگی هستند. در حال حاضر ، سهام موجود پتانسیل بسیار زیادی را برای متراکم سازی ارائه می دهد.

مستندات ما با مصاحبه و اطلاعات مربوط به روند ساخت ، که جایگزین بخش فناوری ما در این شماره می شوند ، تکمیل می شوند.
شما احتمالاً به خوبی می دانید که ویروس کرونا چگونه بر تقویم نمایشگاه بین المللی تأثیر گذاشته است. نمایشگاه تجارت Light & Building در فرانکفورت به مایمن به سپتامبر موکول شده است و Salone del Mobile در میلان اکنون در ماه ژوئن برگزار می شود. ما شما را از هرگونه پیشرفت در این مورد مطلع خواهیم کرد.

درباره مجله دیتیل DETAIL:

یکی از مجلات معتبر بین المللی در زمینه جزئیات اجرایی و ساخت و ساز معماری است. هر شماره آن به جنبه خاصی از طراحی، مانند ساخت با بتن، سازه های سقف، و غیره و یا جزئیات اجرایی یک عنصر خاص ساختمانی پرداخته است. در هر مجلد شما می توانید اطلاعات مناسبی از پروژه های ارائه شده دریافت کنید و در انتها نیز با دیتیل ها و جزئیات فنی اجرا شده در آن پروژه آشنا شوید. تنوع در پروژه ها و جزئیات به کار رفته در هر شماره، شما را با انواع جزئیات اجرایی یک موضوع خاص آشنا می کند.

ویژگی‌های بارز مجله دیتیل DETAIL:

تأکید بر ارائه طرح در جزئیات بزرگ، و تکمیل این جزئیات با نقشه هایی در مقیاس بزرگ به انضمام عکس های فوق العاده مناسب از جزئیات و فضاهای مربوطه، این مجله را به یکی از مجلات معماری بی نظیر مبدل کرده است. این مجله به صورت دو زبانه در دو زبان انگلیسی و آلمانی منتشر می شود و به دلیل ارائه‌ی جزئیات اجرایی فوق‌العاده دقیق از پروژه‌های بزرگ و فاخر جهان در میان معماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برای دیدن آرشیو مجله دیتیل کلیک کنید.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در DETAIL اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله