دانلود کتاب Biomechanics And Gait Analysis, 2020

نام کتاب: Biomechanics And Gait Analysis

نویسنده: Nicholas Stergiou

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۲۰

کد ISBN کتاب: ۰۱۲۸۱۳۳۷۲۴, ۹۷۸۰۱۲۸۱۳۳۷۲۹

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۴۱۲

انتشارات: Academic Press

Description About Book Biomechanics And Gait Analysis From Amazon


Biomechanics and Gait Analysis presents a comprehensive book on biomechanics that focuses on gait analysis. It is written primarily for biomedical engineering students, professionals and biomechanists with a strong emphasis on medical devices and assistive technology, but is also of interest to clinicians and physiologists. It allows novice readers to acquire the basics of gait analysis, while also helping expert readers update their knowledge. The book covers the most up-to-date acquisition and computational methods and advances in the field. Key topics include muscle mechanics and modeling, motor control and coordination, and measurements and assessments.

This is the go to resource for an understanding of fundamental concepts and how to collect, analyze and interpret data for research, industry, clinical and sport.

درباره کتاب Biomechanics And Gait Analysis ترجمه شده از گوگل


بیومکانیک و تحلیل راه رفتن ارائه یک کتاب جامع در بیومکانیک که در تجزیه و تحلیل راه رفتن تمرکز می کند. این در درجه اول برای دانش آموزان مهندسی پزشکی، حرفه ای و biomechanists با تاکید قوی بر روی دستگاه های پزشکی و فن آوری های کمکی نوشته شده است، اما همچنین از علاقه به پزشکان و فیزیولوژیست. این اجازه می دهد خوانندگان تازه کار برای به دست آوردن اصول تجزیه و تحلیل راه رفتن، در حالی که همچنین کمک به خوانندگان متخصص به روز رسانی دانش خود را. این کتاب را پوشش می دهد اکثر تا به روز کسب و محاسباتی روش ها و پیشرفت ها در این زمینه است. موضوعات کلیدی آن عبارتند از مکانیک عضلانی و مدل سازی، کنترل حرکتی و هماهنگی، و اندازه گیری و ارزیابی.

این رفتن به منبع برای درک درستی از مفاهیم اساسی و چگونه به جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده برای تحقیقات، صنعت، بالینی و ورزش است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *