دانلود کتاب Epigenetics, 2013

نام کتاب: Epigenetics

نویسنده: Lyle Armstrong

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۳

کد ISBN کتاب: ۰۸۱۵۳۶۵۱۱X, 9780815365112

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۳۰۰

انتشارات: Garland Science

Description About Book Epigenetics From Amazon


The concept of epigenetics has been known about since the 1940s, but it is only in the last 10 years that research has shown just how wide ranging its effects are. It is now a very widely-used term, but there is still a lot of confusion surrounding what it actually is and does.

Epigeneticsis a new textbook that brings together the structure and machinery of epigenetic modification, how epigenetic modification controls cellular functions, and the evidence for the relationship between epigenetics and disease. It is a valuable source of information about all aspects of the subject for undergraduate students, graduate students, and professionals.

درباره کتاب Epigenetics ترجمه شده از گوگل


مفهوم اپی ژنتیک شده است در مورد از ۱۹۴۰s شناخته شده است، اما تنها در ۱۰ سال گذشته است که تحقیقات نشان داده است که چگونه در محدوده گسترده ای از اثرات آن است. در حال حاضر یک مدت بسیار به طور گسترده استفاده می شود، اما هنوز هم بسیاری از سردرگمی اطراف آنچه در آن واقع است و نشانی از وجود دارد.

Epigeneticsis یک کتاب درسی جدید که ساختار و ماشین آلات از اصلاح اپی ژنتیک، چگونه اپی ژنتیک اصلاح کنترل عملکردهای سلولی، و شواهد برای رابطه بین اپی ژنتیک و بیماری با هم به ارمغان می آورد. این یک منبع ارزشمند از اطلاعات در مورد تمام جنبه های این موضوع برای دانشجویان مقطع کارشناسی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حرفه ای است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *