دانلود کتاب Gps For Land Surveyors, 4th ed, 2015

Gps For Land Surveyors, 4th ed, 2015

نام کتاب: Gps For Land Surveyors

نویسنده: Jan Van Sickle

ویرایش: ۴

سال انتشار: ۲۰۱۵

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۱۴۶۶۵۸۳۱۰۸, ۱۴۶۶۵۸۳۱۰X

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۳۴۹

انتشارات: Crc Press Taylor & Francis Group

Description About Book Gps For Land Surveyors From Amazon


For more than a decade, GPS for Land Surveyors has been unique among other books on this topic due to its clear, straightforward treatment of the subject matter. Completely revised and updated, this fourth edition of a perennial bestseller maintains the user-friendly format that made previous editions so popular while addressing changes in hardware, software, and procedures. Neither simplistic nor overly technical, this book introduces the concepts needed to understand and use GPS and Global Navigation Satellite Systems (GNSS).

See What’s New in the Fourth ویرایش:

Up-to-date information on GNSS and GPS modernization
Changes in hardware, software, and procedures
Comprehensive treatment of novel signals on new blocks of satellites (L5 and L2C)
The book minimizes your reliance on mathematical explanations and maximizes use of illustrations and examples that allow you to visualize and grasp key concepts. The author explains the progression of ideas at the foundation of satellite positioning and delves into some of the particulars. He keeps presentation practical, providing a guide to techniques used in GPS, from their design through observation, processings, real-time kinematic (RTK), and real-time networks. These features and more make it easier for you to meet the challenge of keeping up in this field.

درباره کتاب Gps For Land Surveyors ترجمه شده از گوگل


برای بیش از یک دهه، جیپیاس برای نقشه برداران زمین به دلیل روشن، درمان ساده آن از موضوع در میان کتاب های دیگر در مورد این موضوع منحصر به فرد بوده است. به طور کامل تجدید نظر شده و به روز شده، این چهارمین نسخه از یک کتاب پرفروش چند ساله حفظ قالب کاربر پسند ساخته شده است که نسخه های قبلی چنان محبوب در حالی که پرداختن تغییرات در سخت افزار، نرم افزار، و روش. نه ساده و نه بیش از حد فنی، این کتاب به معرفی مفاهیم مورد نیاز برای درک و استفاده از GPS و سیستم جهانی ناوبری ماهواره (GNSS).

چه جدید در نسخه چهارم:

تا اطلاعات به روز در GNSS و GPS نوسازی
تغییرات در سخت افزار، نرم افزار، و روش
درمان جامع از سیگنال های و رمان بر روی بلوک های جدید از ماهواره (L5 و L2C)
این کتاب به حداقل می رساند اتکای خود را بر روی توضیحات ریاضی و حداکثر استفاده از تصاویر و نمونه هایی است که اجازه می دهد شما را به تجسم و درک مفاهیم کلیدی است. نویسندهرشد و پیشرفت عقاید در پایه و اساس موقعیت ماهواره ای و به کنکاش در برخی از امور ویژه توضیح می دهد. او نگه می دارد ارائه عملی، ارائه یک راهنمای به تکنیک های مورد استفاده در GPS، از طراحی خود را از طریق مشاهده، پردازش، زمان واقعی حرکتی (RTK)، و شبکه های زمان واقعی است. این ویژگی و بیشتر آن را آسان تر برای شما به دیدار با چالش نگه داشتن در این زمینه.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *