دانلود کتاب Gransberg D. D., Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners, 2006

Gransberg D. D., Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners, 2006

نام کتاب: Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners

نویسنده: Douglas D. Gransberg  و  Calin M. Popescu  و  Richard Ryan

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۰۶

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۵۶۸

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: CRC Press

Description About Book Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners From Amazon


Based on the authors’ combined experience of seventy years working on projects around the globe, Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners contains hands-on, how-to information that you can put to immediate use. Taking an approach that combines analytical and practical results, this is a valuable reference for a wide range of individuals and organizations within the architecture, engineering, and construction industry.

The authors delineate the evolution of construction equipment, setting the stage for specific, up-to-date information on the state-of-the-art in the field. They cover estimating equipment ownership, operating cost, and how to determine economic life and replacement policy as well as how to schedule a production-driven, equipment-intensive project that achieves target production rates and meets target equipment-related unit costs and profits. The book includes a matrix for the selection of equipment and identifies common pitfalls of project equipment selection and how to avoid them. It describes how to develop an OSHA job safety analysis for an equipment-intensive project, making this sometimes onerous but always essential task easier.

The authors’ diverse and broad experience makes this a book that ranges from the rigorous mathematical analysis of equipment operations to the pragmatic discussion of the equipment maintenance programs needed to guarantee that the production predicted in a cost estimate occurs.

درباره کتاب Construction Equipment Management for Engineers, Estimators, and Owners ترجمه شده از گوگل


بر اساس تجربه ترکیبی نویسندهدر هفتاد سال کار در پروژه هایی در سراسر جهان ، مدیریت تجهیزات ساختمانی برای مهندسین ، تخمین سازان و دارندگان شامل اطلاعات دستی ، چگونگی و چگونگی استفاده از آنهاست که می توانید بلافاصله استفاده کنید. با استفاده از رویکردی که ترکیبی از نتایج تحلیلی و عملی است ، این یک مرجع ارزشمند برای طیف گسترده ای از افراد و سازمانها در صنعت معماری ، مهندسی و صنعت ساخت و ساز است.

نویسندهتحولات تجهیزات ساختمانی را ترسیم می کنند و زمینه را برای اطلاعات خاص و به روز در مورد وضعیت پیشرفته در این زمینه فراهم می کنند. آنها تخمین مالکیت تجهیزات ، هزینه عملیاتی و چگونگی تعیین عمر اقتصادی و سیاست جایگزینی و همچنین نحوه برنامه ریزی یک پروژه با محور تولید را که به نرخ تولید هدف می رسد و پاسخگوی هزینه های مربوط به واحد و تجهیزات مربوط به تجهیزات می باشد ، پوشش می دهند. این کتاب شامل ماتریسی برای انتخاب تجهیزات است و مشکلات عادی در انتخاب تجهیزات پروژه و نحوه جلوگیری از آنها را مشخص می کند. این توضیح می دهد که چگونه می توان یک تجزیه و تحلیل ایمنی شغلی OSHA را برای یک پروژه با تجهیزات گسترده انجام داد ، و این کار بعضی اوقات سنگین اما همیشه ضروری را آسان تر می کند.

تجربه متنوع و گسترده نویسندهاین کتاب را به کتاب تبدیل می کند که از آنالیز دقیق ریاضی عملیات تجهیزات گرفته تا بحث عملی برنامه های تعمیر و نگهداری تجهیزات مورد نیاز برای تضمین اجرای تولید پیش بینی شده در یک تخمین هزینه متغیر است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

[tabs slidertype=”simple” auto=”yes”] [tab]

دسته های پرطرفدار دانلود کتاب عمران

[/tab] [/tabs]

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *