دانلود کتاب Home For The Soul – Sustainable And Thoughtful Decorating And Design, 2020

نام کتاب: Home For The Soul – Sustainable And Thoughtful Decorating And Design

نویسنده: Sara Bird و The Contented Nest و Dan Duchars

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۲۰

کد ISBN کتاب: ۱۷۸۸۷۹۲۴۱۶, ۹۷۸۱۷۸۸۷۹۲۴۱۷,

فرمت: EPUB

تعداد صفحه: ۱۷۶

حجم کتاب: ۶۳ مگابایت

کیفیت کتاب: OCR

انتشارات: Ryland Peters & Small

Description About Book Home For The Soul – Sustainable And Thoughtful Decorating And Design From Amazon


Home for the Soul is about creating a considerate and sustainable home that sparks happiness and reflects the spirits, passions, and tastes of its inhabitants.

A shift in awareness means that we are increasingly thoughtful about the materials we use, the scarcity of the earth’s resources, and how to lighten our footprint on the planet. In Home for the Soul, Sara Bird and Dan Duchars show how to create a beautiful home that suits its inhabitants while causing minimum damage to our increasingly fragile environment including using non toxic vegan paints and fabrics. The first section shares ideas for the elements of a stylish yet sustainable home, from lighting to linens, while in Part Two, Sara and Dan visit soulful homes and their owners to discover how they have created interiors that are beautiful yet responsible at the same time. Home for the Soul shows how a mindful, ethically sourced, and eco-friendly ethos can be at the heart of modern homemaking. It looks at sustainable, renewable, and reclaimed materials, using traditional skills and choosing organic and hand-produced homewares. No matter how new or old a building, or what your own particular style is, there are simple ways to add warmth, contentment, and soul to our homes.

درباره کتاب Home For The Soul – Sustainable And Thoughtful Decorating And Design ترجمه شده از گوگل


خانه برای روح در مورد ایجاد یک خانه ملاحظه و پایدار است که باعث ایجاد شادی می شود و روح ، احساسات و سلیقه ساکنان آن را نشان می دهد.

تغییر آگاهی به این معناست که ما به طور فزاینده ای در مورد موادی که استفاده می کنیم ، کمیاب بودن منابع زمین و چگونگی روشن کردن ردپای خود در این سیاره فکر می کنیم. در خانه برای روح ، سارا پرنده و دن دوچارس نشان می دهند که چگونه می توان خانه ای زیبا و متناسب با ساکنان آن ایجاد کرد در حالی که حداقل آسیب را به محیط شکننده ما از جمله استفاده از رنگ و پارچه های گیاهی غیر سمی می رساند. بخش اول ایده هایی را برای عناصر یک خانه شیک و در عین حال پایدار ، از روشنایی گرفته تا کتانی به اشتراک می گذارد ، در حالی که در قسمت دوم ، سارا و دان از خانه های روح انگیز و صاحبان آنها دیدن می کنند تا دریابند که چگونه فضاهای داخلی زیبا و در عین حال مسئولانه ایجاد کرده اند. به خانه برای روح نشان می دهد که چگونه می توان یک اخلاق متفکرانه ، دارای منابع اخلاقی و سازگار با محیط زیست را در قلب خانه داری مدرن قرار داد. با استفاده از مهارت های سنتی و انتخاب لوازم خانگی ارگانیک و دست ساز ، به مواد پایدار ، تجدیدپذیر و بازیابی شده نگاه می کند. صرف نظر از این که ساختمان جدید یا قدیمی است یا سبک خاص شما چگونه است ، راه های ساده ای برای افزودن گرما ، رضایت و روح به خانه ما وجود دارد.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله