دانلود کتاب Rock Mechanics And Rock Engineering – Volume 1 – Fundamentals Of Rock Mechanics, 2019

نام کتاب: Rock Mechanics And Rock Engineering – Volume 1 – Fundamentals Of Rock Mechanics

نویسنده: Ömer Aydan

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۹

کد ISBN کتاب: ۰۳۶۷۴۲۱۶۲۳, ۹۷۸۰۳۶۷۴۲۱۶۲۵

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۳۹۲

انتشارات: CRC Press

Description About Book Rock Mechanics And Rock Engineering – Volume 1 – Fundamentals Of Rock Mechanics From Amazon


The two-volume set Rock Mechanics and Rock Engineering is concerned with the application of the principles of mechanics to physical, chemical and electro-magnetic processes in the upper-most layers of the earth and the design and construction of the rock structures associated with civil engineering and exploitation or extraction of natural resources in mining and petroleum engineering.
Volume 1, Fundamentals of Rock Mechanics, discusses rock-constituting elements, discontinuities and their behavior under various physical and chemical actions in nature. The governing equations together with constitutive laws and experimental techniques and the solution techniques are explained and some examples of applications are given. A number of chapters are devoted to possible new directions in rock mechanics. Rock Mechanics and Rock Engineering is intended to be a fundamental resource for younger generations and newcomers and a reference book for experts specialized in Rock Mechanics and Rock Engineering and associated with the fields of mining, civil and petroleum engineering, engineering geology, and/or specialized in Geophysics and concerned with earthquake science and engineering.

درباره کتاب Rock Mechanics And Rock Engineering – Volume 1 – Fundamentals Of Rock Mechanics ترجمه شده از گوگل


ها The-حجم دو مجموعه مکانیک سنگ و مهندسی سنگ با استفاده از اصول مکانیک را به فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و الکترو مغناطیسی در بالای ترین لایه های زمین و طراحی و ساخت سازه های سنگ مرتبط با مدنی نگران مهندسی و بهره برداری یا استخراج منابع طبیعی در معادن و نفت مهندسی.
دوره ۱، اصول مکانیک سنگ، مورد بحث سنگ تشکیل عناصر، ناپیوستگی و رفتار خود را تحت اقدامات مختلف فیزیکی و شیمیایی در طبیعت است. معادلات حاکم به همراه قوانین ساختاری و تکنیک های تجربی و تکنیک راه حل ها توضیح داده شده و چند نمونه از برنامه های کاربردی داده می شود. تعدادی از فصل به مسیرهای جدید ممکن است در مکانیک سنگ اختصاص داده است. مکانیک سنگ و مهندسی سنگ در نظر گرفته شده به یک منبع اساسی برای نسل جوان و تازه واردان و یک کتاب مرجع برای کارشناسان متخصص در مکانیک سنگ و مهندسی سنگ و مرتبط با زمینه معدن، مهندسی عمران و نفت، زمین شناسی مهندسی، و / یا تخصصی در ژئوفیزیک و مرتبط با علوم زمین لرزه و مهندسی می باشد.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

نظرات

- 4 نظر:

 1. اطلاعات قرار داده شده مربوط جلد اول کتاب است ولی فایل جلد دوم کتاب در سایت آپلود شده است. لطفا فایل جلد اول را آپلود نمایید. تشکر

  1. لینک دانلود کتاب دانلود کتاب Rock Mechanics And Rock Engineering – Volume 1 – Fundamentals Of Rock Mechanics, 2019 اصلاح شد. برای دانلود روی دکمه رایگان – خرید کلیک کنید.

  2. سلام آقای مهندس با تشکر از شما که کتاب های به روز را در اختیار دانشجویان قرار می دهید .
   امروز بر خلاف همیشه به یک مسله ای برخوردم که غیر عرف این سایت می باشد و آن اینکه برای دانلود کردن کتاب مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال درخواست کردند.که احتمال می دهم مشکلی پیش آمده چنانچه از طرف سایت باشد مشخص گردد.شماره موبایلم ۰۹۱۴۳۱۸۵۲۸۰ می باشد.
   با تشکر :
   ارادتمند- سلمانپور

   1. با سلام.
    با توجه به هزینه و وقت بالایی که برای قرار دادن کتاب ها می شود، جهت ادامه فعالیت خود و تعطیل نشدن سایت، تصمیم گرفتیم که از این پس کتاب ها را به صورت پولی در اختیار کاربران قرار دهیم. این تصمیم هرچند برای ما نیز سخت بود، اما تلاش کردیم که قیمت ها به گونه ای باشد که فشاری به کاربران وارد نشود. در حال حاضر نیز ۲۰۰۰ تومان پول ناچیزی است که برای دانلود هر کتاب پرداخت می شود. ضمنا در تلاش هستیم که اشتراک های هفتگی و ماهانه نیز در نظر بگیریم تا کاربران دائمی و همیشگی ما نیز بتوانند با پرداخت پولی کمتر، بتوانند از دانلود کتاب ها بهره ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *