دانلود کتاب Understanding Kidney Diseases, 2nd ed, 2020

نام کتاب: Understanding Kidney Diseases

نویسنده: Hugh C. Thomas Mark E. Milford David V. Rayner

ویرایش: ۲

سال انتشار: ۲۰۲۰

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۳۰۳۰۴۳۰۲۷۶, ۳۰۳۰۴۳۰۲۷۸

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۴۰۱

انتشارات: Springer Nature

Description About Book Understanding Kidney Diseases From Amazon


This book combines the reference material of a nephrology textbook with the everyday relevance of a clinical handbook. This second edition develops and expands upon the success of the first. All the content has been updated and entirely new chapters on acid-base disorders and stone disease have been added.

Understanding Kidney Diseases includes over 60 real-life case studies and is illustrated with over 200 figures. Readers can test their knowledge with a bank of multiple-choice questions and put it into practice by answering questions that patients frequently ask. The book provides all that students, residents and fellows need in order to approach a patient with a kidney problem with confidence.

درباره کتاب Understanding Kidney Diseases ترجمه شده از گوگل


این کتاب ترکیبی از مواد مرجع از کتاب درسی نفرولوژی با ارتباط روزمره از یک کتاب بالینی. این نسخه دوم توسعه و گسترش می یابد، پس از موفقیت از اولین. تمام مطالب به روز شده است و فصل کاملا جدید بر روی اختلالات اسید و باز و بیماری سنگ اضافه شده است.

بیماری های کلیوی درک شامل بیش از ۶۰ مورد زندگی واقعی است و با بیش از ۲۰۰ چهره نشان داده شده. خوانندگان می توانند دانش خود را با یک حساب بانکی از سوالات چند گزینه ای تست و آن را به عمل از طریق پاسخ سوالات که بیماران اغلب بپرسید. این کتاب که دانشجویان، دستیاران و همراهان به منظور نزدیک شدن به یک بیمار با مشکل کلیه با اعتماد به نفس می باشد..

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *