دانلود کتاب Beginning Robotics With Raspberry Pi And Arduino, 2018

نام کتاب: Beginning Robotics With Raspberry Pi And Arduino

نویسنده: Black. Cicolani. و Jeff Cicolani

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۸

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۱۴۸۴۲۳۴۶۱۷, ۹۷۸۱۴۸۴۲۳۴۶۲۴, ۱۴۸۴۲۳۴۶۱۸

فرمت: EPUB

تعداد صفحه: ۳۸۰

انتشارات: Apress

Description About Book Beginning Robotics With Raspberry Pi And Arduino From Amazon


Learn how to use a Raspberry Pi in conjunction with an Arduino to build a basic robot with advanced capabilities. Getting started in robotics does not have to be difficult. This book is an insightful and rewarding introduction to robotics and a catalyst for further directed study.

You’ll be led step by step through the process of building a robot that uses the power of a Linux based computer paired with the simplicity of Arduino. You’ll learn why the Raspberry Pi is a great choice for a robotics platform; its strengths as well as its shortcomings; how to overcome these limitations by implementing an Arduino; and the basics of the Python programming language as well as some of the more powerful features.

With the Raspberry Pi you can give your project the power of a Linux computer, while Arduino makes interacting with sensors and motors very easy. These two boards are complimentary in their functions; where one falters the other performs admirably.

The book also includes references to other great works to help further your growth in the exciting, and now accessible, field of smart robotics. As a bonus, the final chapter of the book demonstrates the real power of the Raspberry Pi by implementing a basic vision system. Using OpenCV and a standard USB web cam, you will build a robot that can chase a ball.

What You’ll Learn

Install Raspbian, the operating system that drives the Raspberry Pi
Drive motors through an I2C motor controller
Read data through sensors attached to an Arduino
Who This Book Is For
Hobbyists and students looking for a rapid start in robotics. It assumes no technical background. Readers are guided to pursue the areas that interest them in more detail as they learn.

درباره کتاب Beginning Robotics With Raspberry Pi And Arduino ترجمه شده از گوگل


یاد بگیرید چگونه به استفاده از یک Raspberry Pi در رابطه با آردوینو برای ساخت یک ربات پایه با قابلیت های پیشرفته. شروع به کار در زمینه رباتیک ندارد به مشکل باشد. این کتاب مقدمه روشنگری و با ارزش به رباتیک و یک کاتالیزور برای مطالعه بیشتر به کارگردانی است.

شما می شود گام به گام از طریق فرایند ساخت یک ربات است که با استفاده از قدرت یک کامپیوتر مبتنی بر لینوکس زوج با سادگی آردوینو منجر شده است. شما باید یاد بگیرند که چرا تمشک پی یک انتخاب عالی برای یک پلت فرم رباتیک است. نقاط قوت آن و همچنین کاستی های آن؛ چگونه برای غلبه بر این محدودیت ها با اجرای یک آردوینو؛ و اصول اولیه زبان برنامه نویسی پایتون و همچنین برخی از ویژگی های قدرتمند تر است.

با تمشک پی شما می توانید پروژه های خود را از قدرت یک کامپیوتر لینوکس، در حالی که در Arduino می سازد تعامل با سنسورها و موتور بسیار آسان است. این دو تخته افتخاری در عملکرد خود هستند. که در آن یک دچار تزلزل را انجام دیگر تحسین.

این کتاب همچنین شامل ارجاع به دیگر آثار بزرگ به کمک بیشتر رشد خود را در هیجان انگیز، و در حال حاضر در دسترس، زمینه رباتیک هوشمند. به عنوان پاداش، فصل پایانی کتاب نشان می دهد که قدرت واقعی از تمشک پی با اجرای یک سیستم بینایی اساسی است. با استفاده از OpenCV و یک دوربین وب USB استاندارد، شما یک ربات است که می تواند یک توپ را تعقیب ساخت.

آنچه شما خواهید آموخت

نصب Raspberry که، سیستم عامل که درایوهای تمشک پی
درایو موتور از طریق یک کنترل کننده موتور I2C
خواندن داده ها از طریق سنسورهای متصل به یک آردوینو
که این کتاب برای
علاقمندان و دانش آموزان به دنبال یک شروع سریع در رباتیک. این فرض هیچ زمینه های فنی. خوانندگان در حال هدایت به دنبال مناطقی که علاقه آنها را در جزئیات بیشتر به آنها یاد بگیرند.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *