دانلود کتاب Land Use-Transport Interaction Models, 2018

نام کتاب: Land Use-Transport Interaction Models

نویسنده: Rubén Cordera و Ángel Ibeas و Luigi Dell’Olio و Borja Alonso

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۸

کد ISBN کتاب: ۱۱۳۸۰۳۲۴۶۸, ۹۷۸۱۱۳۸۰۳۲۴۶۰, ۹۷۸۱۳۵۱۳۶۱۵۲۱, ۱۳۵۱۳۶۱۵۲X

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۲۳۸

انتشارات: CRC Press

Description About Book Land Use-Transport Interaction Models From Amazon


Transport and the spatial location of population and activities have been important themes of study in engineering, social sciences and urban and regional planning for many decades. However, an integrated approach to the modelling of transport and land use has been rarely made, and common practice has been to model both phenomena independently.

This book presents an introduction to the modelling of land use and transport interaction (LUTI), with a theoretical basis and a presentation of the broad state of the art. It also sets out the steps for building an operational LUTI model to provide a concrete application. The authors bring extensive experience in this cross-disciplinary field, primarily for an academic audience and for professionals seeking a thorough introduction.

درباره کتاب Land Use-Transport Interaction Models ترجمه شده از گوگل


حمل و نقل و مکان فضایی جمعیت و فعالیت تم مهم مطالعه در مهندسی، علوم اجتماعی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای برای بسیاری از دهه بوده است. با این حال، رویکرد یکپارچه به مدل سازی حمل و نقل و زمین استفاده شده است به ندرت ساخته شده، و عمل مشترک بوده است تا به مدل هر دو پدیده به طور مستقل.

این کتاب ارائه یک مقدمه ای بر مدل سازی استفاده از زمین و تعامل حمل و نقل (لوتی)، با یک مبنای نظری و ارائه دولت گسترده ای از هنر است. همچنین این مجموعه از مراحل برای ایجاد یک مدل لوتی عملیاتی به ارائه یک برنامه بتن می باشد. نویسندهتجربه وسیع در این زمینه بین رشتهای، در درجه اول برای مخاطبان دانشگاهی و برای حرفه ای ها به دنبال یک مقدمه کامل.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *