دانلود کتاب Landscape And Building Design For Bushfire Areas, 2003

نام کتاب: Landscape And Building Design For Bushfire Areas

نویسنده: Caird Ramsay

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۰۳

کد ISBN کتاب: ۰۶۴۳۰۶۹۰۴۶

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۱۱۳

انتشارات: Csiro Pub

Description About Book Landscape And Building Design For Bushfire Areas From Amazon


The devastation wreaked by bushfires on Australian homes and landscapes is an all too familiar scenario. Yet, why do we often see one house burn, whilst an apparently similar house on an adjacent block can endure? Research has shown that many factors affect the chances of a building surviving a bushfire. If you are designing landscapes and buildings in bushfire areas you need to be aware of these factors so that the chances of losses to life and property can be minimised.
Landscape Building Design for Bushfire Areas integrates the latest scientific knowledge about buildings and bushfires with a flexible design approach.
The book contains two main sections:
۱) Provides a clear description of what happens in a bushfire. It describes the environment in which bushfires occur, how a fire attacks, and how buildings are ignited and destroyed.
۲) Sets out a practical design approach to the design of buildings and their immediate surroundings. It presents a range of options for designing the various elements of both landscapes and buildings in bushfire-prone areas.
This book encourages design for bushfire to be included as a normal part of designing in bushfire-prone areas, rather than as an undesirable add-on. It will assist planning and building regulatory authorities to improve and administer regulatory requirements and guidelines.

درباره کتاب Landscape And Building Design For Bushfire Areas ترجمه شده از گوگل


ویرانی به بار آورده اند از آتش سوزی در خانه ها و مناظر استرالیا یک سناریوی بیش از حد آشنا است. با این حال، چرا ما اغلب یک خانه سوختگی، در حالی که یک خانه به ظاهر مشابه، در بلوک مجاور را ببینید می توانید تحمل؟ تحقیقات نشان داده است که عوامل بسیاری را تحت تاثیر قرار شانس یک ساختمان زنده ماندن در یک آتش سوزی. اگر شما در حال طراحی از مناظر و ساختمانها در مناطق آتش سوزی شما نیاز به از این عوامل به طوری که احتمال ضرر و زیان به جان و مال را می توان کاهش آگاه است.
چشم انداز طراحی ساختمان برای مناطق آتش سوزی ادغام شدن دانش علمی در مورد ساختمان و آتش سوزی، با یک رویکرد طراحی انعطاف پذیر.
این کتاب شامل دو بخش اصلی:
۱) فراهم می کند شرح روشنی از آنچه در یک آتش سوزی اتفاق می افتد. آن را توصیف محیطی که در آن آتش سوزی، رخ می دهد، که چگونه یک آتش حملات، و چگونه ساختمان ها مشتعل شده و نابود شده است.
۲) مجموعه از یک روش طراحی عملی برای طراحی ساختمان و اطراف خود. این ارائه طیف وسیعی از گزینه برای طراحی عناصر مختلف از هر دو مناظر و ساختمانها در مناطق مستعد آتش سوزی.
این کتاب را تشویق می کند طراحی برای آتش سوزی به عنوان بخشی طبیعی از طراحی در مناطق مستعد آتش سوزی، و نه به عنوان یک افزودنی نامطلوب گنجانده شده است. آن را برنامه ریزی و ساخت و ساز مقامات نظارتی برای بهبود و مدیریت الزامات قانونی و دستورالعمل کمک کند.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *