دانلود کتاب Lost Mansions Of Mississippi, Volume Ii, 2010

نام کتاب: Lost Mansions Of Mississippi, Volume Ii

نویسنده: Mary Carol Miller

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۰

کد ISBN کتاب: ۱۶۰۴۷۳۷۸۶۷, ۹۷۸۱۶۰۴۷۳۷۸۶۸

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۱۴۴

انتشارات: University Press Of Mississippi

Description About Book Lost Mansions Of Mississippi, Volume Ii From Amazon


As preservationist Mary Carol Miller talked with Mississippians about her books on lost mansions and landmarks, enthusiasts brought her more stories of great architecture ravaged by time. The twenty-seven houses included in her new book are among the most memorable of Mississippi’s vanished antebellum and Victorian mansions. The list ranges from the oldest house in the Natchez region, lost in a 1966 fire, to a Reconstruction-era home that found new life as a school for freed slaves. From two Gulf Coast landmarks both lost to Hurricane Katrina, to the mysteriously misplaced facades of Hernando’s White House and Columbus’s Flynnwood, these homes mark high points in the broad sweep of Mississippi history and the state’s architectural legacy.

Miller tells the stories of these homes through accounts from the families who built and maintained them. These structures run the stylistic gamut from Greek revival to Second Empire, and their owners include everyone from Revolutionary-era soldiers to governors and scoundrels.

درباره کتاب Lost Mansions Of Mississippi, Volume Ii ترجمه شده از گوگل


به عنوان متصدی حفاظت مری کارول میلر با می سی سی پی در مورد کتاب خود را بر روی قصرها از دست داده و از نقاط دیدنی صحبت، علاقه مندان به او داستان های بیشتر از معماری بزرگ ویران شده توسط زمان به ارمغان آورد. خانه های بیست و هفت موجود در کتاب جدید خود را در میان به یاد ماندنی ترین قبل از جنگ از بین رفته می سی سی پی و قصرها ویکتوریا است. محدوده لیست از قدیمی ترین خانه در منطقه Natchez، می از دست رفته در یک آتش سوزی سال ۱۹۶۶، به یک خانه بازسازی دوران که زندگی جدید را به عنوان یک مدرسه برای بردگان آزاد شده است. از دو ساحل خلیج فارس نشانه هر دو به طوفان کاترینا از دست داده، به نمای مرموزی نابجا از کاخ سفید هرناندو و Flynnwood کلمب، این خانه علامت نقطه بالا در حوزه گسترده از تاریخ می سی سی پی و میراث معماری این ایالت است.

میلر از طریق حساب از خانواده هایی که ساخته شده است و آنها را حفظ می گوید داستان از این خانه. این ساختارها اجرا حیطه سبکی از احیای یونانی به امپراتوری دوم، و صاحبان آنها شامل همه از سربازان دوران انقلاب را به فرمانداران و اراذل.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *