دانلود کتاب Microstructured Devices For Chemical Processing, 2014

نام کتاب: Microstructured Devices For Chemical Processing

نویسنده: Madhvanand N. Kashid و Albert Renken و Lioubov Kiwi-Minsker

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۴

کد ISBN کتاب: ۳۵۲۷۳۳۱۲۸X, 9783527331284

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۳۸۴

انتشارات: Wiley-Vch

Description About Book Microstructured Devices For Chemical Processing From Amazon


Based on courses taught by the authors, this advanced textbook discusses opportunities for achieving larger-scale reactions in a technically controllable, sustainable, cost-effective and safe manner.
Adopting a practical approach, it describes how miniaturized devices are used successfully for process intensification, focusing on the engineering aspects of microstructured devices, such as their design and characterization for homogeneous and multiphase reactions. It addresses the conditions under which microstructured devices are beneficial, how they should be designed, and how such devices can be integrated in a chemical process.
Essential for master and doctoral students, as well as professional chemists and chemical engineers working in this area.

درباره کتاب Microstructured Devices For Chemical Processing ترجمه شده از گوگل


بر اساس دوره های آموزش داده شده توسط نویسنده، این کتاب درسی پیشرفته فرصت برای دستیابی به واکنش در مقیاس بزرگتر در یک پایدار، مقرون به صرفه و امن شیوه ای از لحاظ فنی قابل کنترل، بحث می کند.
اتخاذ یک رویکرد عملی، آن را توضیح می دهد چگونه دستگاه های کوچک با موفقیت برای تشدید فرایند استفاده می شود، با تمرکز بر جنبه های مهندسی از دستگاه میکرو، مانند طراحی و خصوصیات خود را برای واکنش های همگن و چند. این آدرس شرایطی که تحت آن به دستگاه های میکرو مفید است، چگونه آنها باید طراحی شود، و چگونه دستگاه های مانند را می توان در یک فرایند شیمیایی یکپارچه شده است.
ضروری برای کارشناسی ارشد و دکترا دانشجویان، و همچنین به عنوان شیمی دان حرفه ای و مهندسین شیمی مشغول به کار در این منطقه است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *