دانلود کتاب Redbrick – A Social And Architectural History Of Britain’S Civic Universities, 2016

نام کتاب: Redbrick – A Social And Architectural History Of Britain’S Civic Universities

نویسنده: Whyte و William Hadden

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۶

کد ISBN کتاب: ۹۷۸۰۱۹۸۷۱۶۱۲۹, ۰۱۹۸۷۱۶۱۲۵, ۹۷۸۰۱۹۸۷۹۰۳۴۱, ۰۱۹۸۷۹۰۳۴۱

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۳۸۹

انتشارات: Oxford University Press

Description About Book Redbrick – A Social And Architectural History Of Britain’S Civic Universities From Amazon


In the last two centuries Britain has experienced a revolution in higher education, with the number of students rising from a few hundred to several million. Yet the institutions that drove – and still drive – this change have been all but ignored by historians.

Drawing on a decade’s research, and based on work in dozens of archives, many of them used for the very first time, this is the first full-scale study of the civic universities – new institutions in the nineteenth century reflecting the growth of major Victorian cities in Britain, such as Liverpool, Manchester, Birmingham, York, and Durham – for more than 50 years. Tracing their story from the 1780s until the 2010s, it is an ambitious attempt to write the Redbrick revolution back into history.

William Whyte argues that these institutions created a distinctive and influential conception of the university – something that was embodied in their architecture and expressed in the lives of their students and staff. It was this Redbrick model that would shape their successors founded in the twentieth century: ensuring that the normal university experience in Britain is a Redbrick one.

Using a vast range of previously untapped sources, Redbrick is not just a new history, but a new sort of university history: one that seeks to rescue the social and architectural aspects of education from the disregard of previous scholars, and thus provide the richest possible account of university life.

It will be of interest to students and scholars of modern British history, to anyone who has ever attended university, and to all those who want to understand how our higher education system has developed – and how it may evolve in the future.

درباره کتاب Redbrick – A Social And Architectural History Of Britain’S Civic Universities ترجمه شده از گوگل


در دو قرن گذشته بریتانیا را تجربه کرده است یک انقلاب در آموزش عالی، با تعدادی از دانش آموزان رو به افزایش از چند صد تا چند میلیون نفر است. با این حال، نهادهایی که سوار – و هنوز هم رانندگی – این تغییر تمام شده است اما نادیده گرفته شده توسط مورخان است.

نهادهای جدید در قرن نوزدهم منعکس کننده رشد عمده ویکتوریا – نقشه کشی در تحقیقات از یک دهه، و بر اساس کار در ده ها تن از آرشیو، بسیاری از آنها را برای اولین بار استفاده می شود، این اولین مطالعه در مقیاس کامل از دانشگاه مدنی است شهرستانها در بریتانیا، مانند لیورپول، منچستر، بیرمنگام، نیویورک، و دورهام – برای بیش از ۵۰ سال است. ردیابی داستان خود را از ۱۷۸۰s تا ۲۰۱۰s، تلاش بلند پروازانه به ارسال انقلاب تماس Redbrick به تاریخ است.

ویلیام وایت معتقد است که این نهادها مفهوم متمایز و با نفوذ در دانشگاه ایجاد شده – چیزی است که در معماری خود گنجانده شده بود و بیان شده در زندگی دانش آموزان و کارکنان خود را. اطمینان حاصل کرد که تجربه طبیعی دانشگاه در بریتانیا یک Redbrick است: این این مدل Redbrick که شکل جانشینان آنها در قرن بیستم تاسیس شد.

با استفاده از طیف گسترده ای از منابع دست نخورده Redbrick فقط یک تاریخ جدید است، اما یک نوع جدیدی از تاریخ دانشگاه: یکی که به دنبال نجات جنبه های اجتماعی و اشکال معماری و آموزش و پرورش از بی توجهی از دانشمندان قبلی، و در نتیجه ارائه ثروتمندترین ممکن حساب زندگی دانشجویی.

این علاقه به دانش آموزان و محققان تاریخ معاصر بریتانیا، به هر کسی که تا به حال دانشگاه را تمام کرده باشد، و به همه کسانی که می خواهند به درک که چگونه نظام آموزش عالی ما را توسعه داده است – و چگونه آن را ممکن است در آینده تکامل.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *