دانلود کتاب The Battery – How Portable Power Sparked A Technological Revolution, 2010

نام کتاب: The Battery – How Portable Power Sparked A Technological Revolution

نویسنده: Henry Schlesinger

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۰

کد ISBN کتاب: ۰۰۶۱۴۴۲۹۳۳, ۹۷۸۰۰۶۱۴۴۲۹۳۳

فرمت: DJVU

تعداد صفحه: ۳۱۹

انتشارات: Smithsonian Books

Description About Book The Battery – How Portable Power Sparked A Technological Revolution From Amazon


In the tradition of Mark Kurlansky’s Cod and David Bodanis’s E=MC2, The Battery is the first popular history of the technology that harnessed electricity and powered the greatest scientific and technological advances of our time. What began as a long-running dispute in biology, involving a dead frog’s twitching leg, a scalpel, and a metal plate, would become an invention that transformed the history of the world: the battery. From Alessandro Volta’s first copper-and-zinc model in 1800 to twenty-first-century technological breakthroughs, science journalist Henry Schlesinger traces the history of this essential power source and demonstrates its impact on our lives. Volta’s first battery not only settled the frog’s leg question, it also unleashed a field of scientific research that led to the discovery of new elements and new inventions, from Samuel Morse’s telegraph to Alexander Graham Bell’s telephone to Thomas Edison’s incandescent lightbulb. And recent advances like nanotechnology are poised to create a new generation of paradigm-shifting energy sources. Schlesinger introduces the charlatans and geniuses, paupers and magnates, attracted to the power of the battery, including Michael Faraday, Guglielmo Marconi, Gaylord Wilshire, and Hugo Gernsback, the publisher and would-be inventor who coined the term “science fiction.” A kaleidoscopic tour of an ingenious invention that helped usher in the modern world, The Battery is as entertaining as it is enlightening.

درباره کتاب The Battery – How Portable Power Sparked A Technological Revolution ترجمه شده از گوگل


در سنت کاد علامت گذاری به عنوان Kurlansky و دیوید Bodanis است E = MC2، باتری اولین تاریخ محبوب از تکنولوژی است که برق را مهار و طراحی بزرگترین پیشرفت های علمی و فن آوری از زمان ما است. چه به عنوان یک اختلاف طولانی در حال اجرا در زیست شناسی آغاز شد، شامل پای یک قورباغه مرده کشش، یک چاقوی کوچک جراحی، و یک صفحه فلزی، تبدیل اختراع است که تاریخ جهان را دگرگون: باتری. از اولین مدل مس و روی آلساندرو ولتا در سال ۱۸۰۰ به پیشرفت های تکنولوژیکی بیست و یکم قرن، هنری شلزینگر روزنامه نگار علمی آثار تاریخ این برق ضروری و نشان می دهد تاثیر آن بر زندگی ما است. اولین باتری ولتا نه تنها حل و فصل سوال پای قورباغه، آن را نیز به راه انداخته زمینه تحقیق علمی است که به کشف عناصر جدید و اختراعات جدید، از تلگراف ساموئل مورس به تلفن الکساندر گراهام بل به لامپ های رشته ای توماس ادیسون است. و پیشرفت های اخیر مانند فناوری نانو آماده برای ایجاد یک نسل جدید از منابع انرژی پارادایم تغییر است. شلزینگر معرفی شارلاتان و نوابغ، گدا و magnates، جذب به قدرت باتری، از جمله مایکل فارادی، گوگلیلمو مارکونی، گیلورد ویلشر، و هوگو Gernsback، ناشر و مخترع می شود که اصطلاح «داستان های علمی تخیلی.” تور رنگارنگ از یک اختراع مبتکرانه است که طلیعه در جهان مدرن کمک کرد، باتری است به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان روشنگر.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *