دانلود کتاب The Eco-Home Design Guide. Principles And Practice For New-Build And Retrofit, 2016

نام کتاب: The Eco-Home Design Guide. Principles And Practice For New-Build And Retrofit

نویسنده: Christopher Day

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۶

کد ISBN کتاب: ۸۵۷۸۴۳۰۵۲

فرمت: PDF

تعداد صفحه: ۲۵۵

انتشارات: Uit Cambridge Ltd

Description About Book The Eco-Home Design Guide. Principles And Practice For New-Build And Retrofit From Amazon


Designing an eco-house is as much about working with your natural surroundings as it is about planning to use the right materials for your building. In this book, Christopher Day draws on his extensive experience to explain the key principles of ecological house design. Beautifully illustrated, it highlights how aesthetics arise from eco-responsible design: they are not add-ons, nor are ecology and art in conflict.
This book will give you essential guidance in working with your surroundings, understanding what you can do yourself, choosing your materials, making sure your eco home suits your needs, eco-building without relying on technology, and refitting an existing building. This book is essential for anyone who wants to create a beautiful home that is in harmony with its location, is a healthy and pleasant place to live, and is environmentally friendly.

درباره کتاب The Eco-Home Design Guide. Principles And Practice For New-Build And Retrofit ترجمه شده از گوگل


طراحی سازگار با محیط زیست را تا آنجا در مورد کار با محیط طبیعی خود را به عنوان آن را در مورد برنامه ریزی برای استفاده از مواد مناسب برای ساخت و ساز خود را است. در این کتاب، روز کریستوفر تساوی در تجربه گسترده خود را به توضیح اصول کلیدی خانه طراحی زیست محیطی. زیبایی نشان داده شده، آن را برجسته چگونه زیبایی شناسی از طراحی سازگار با محیط زیست مسئول بوجود می آیند: آنها افزودنیها، و نه می اکولوژی و هنر در جنگ است.
این کتاب به شما رهنمود های ضروری در کار با محیط اطراف خود، درک آنچه که شما می توانید خودتان انجام دهید، انتخاب مواد خود را، مطمئن شوید خود را سازگار با محیط زیست مناسب برای خانه با نیاز شما، سازگار با محیط زیست ساخت بدون تکیه بر فن آوری، و گذاشتن ساختمان های موجود. این کتاب ضروری است برای هر کسی که می خواهد برای ایجاد یک خانه زیبا است که در هماهنگی با محل سکونت خود، یک محل سالم و لذت بخش برای زندگی می کنند، و سازگار با محیط زیست است.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *