دانلود کتاب Tiny House – 12 Unique Ways To Design Your Tiny Home And Maximize Space, 2015

نام کتاب: Tiny House – 12 Unique Ways To Design Your Tiny Home And Maximize Space

نویسنده: Alvin Singh

ویرایش: ۱

سال انتشار: ۲۰۱۵

کد ISBN کتاب: ۱۵۱۹۵۶۰۹۷۴, ۹۷۸۱۵۱۹۵۶۰۹۷۱

فرمت: EPUB

تعداد صفحه: ۷۲

انتشارات: Createspace Independent Publishing Platform

Description About Book Tiny House – 12 Unique Ways To Design Your Tiny Home And Maximize Space From Amazon


The idea of having a tiny home setting with little space is often times a dilemma that many people find very difficult to manage. People often link the size of their homes with the size of their comfort. They feel the bigger the size of their homes and possesses, the bigger the size of their comfort ability. This impression has been found not to be absolutely true. On the contrary, having a tiny home has lots of advantages. Having several possessions comes with much stress with manageability. It is easier to manage a smaller space than a very large space. When a tiny home is well organized, it can have a very comfortable look and design that makes it unique and outstanding. This book has been carefully put together in a way that will help its readers bring out the beauty that can be explored within the confines of having a tiny living dwelling place. By the time you go through the pages of this book, you will definitely agree that a tiny home can be beautifully managed in such a way that beats ones imagination. Here are some 12 very unique ways and styles to adopt within your home that will help you maximize the use of the little space you have and make it look very big. Bigger spaces are not also left out.

When you know how to manage a small space, you will be able to harness the possibility for beauty and comfort within the home. With your tiny home, you can live without stress of managing excess belongings that you do not really need. With your tiny space, you can learn how to live with the most important and useful things that you really need. Remember wealth does not really have to do with the material possessions that you have. Having this mentality will go a long way in equipping you for comfort in your tiny home. You will be able to develop a very comfortable and healthy lifestyle when you are able to accurately manage your environment and space. When you are done reading and studying this book, I guarantee you that you will be able to bring some very good and necessary changes to your lifestyle and living arrangements. You will be able to reduce clutters around you while doing a great deal of increase in your savings in the process. Find within the pages of this book the following and lots more:Advantages of living in a tiny homeHow best to maximize comfort within a tiny home.How to manage the little space availableHow to save by acquiring what is neededDesigns that can be created within the areas of your home to maximize the use of spaceBest methods to reduce clutters around your homeHow to develop the right disposition to aid living comfortably and without stress within a tiny homeGreat designs that will bring out the beauty in a tiny home Getting Your FREE Bonus Read this book to the end and see “BONUS: Your FREE Gift” chapter after the introduction and conclusion.

درباره کتاب Tiny House – 12 Unique Ways To Design Your Tiny Home And Maximize Space ترجمه شده از گوگل


ایده داشتن یک محیط خانه کوچک با فضای کمی که اغلب اوقات یک معضل است که بسیاری از مردم کردن آنها را بسیار دشوار است برای مدیریت. مردم اغلب به اندازه خانه های خود را با اندازه راحتی خود را لینک کنید. آنها احساس بزرگتر به اندازه خانه های خود و در اختیار دارد، بزرگتر از اندازه از توانایی راحتی خود را. این تصور است یافت شده است به کاملا درست نیست. در مقابل، داشتن یک خانه کوچک دارای بسیاری از مزایای. داشتن چند اموال و همراه با استرس زیادی با اداره. آن را آسان تر این است که مدیریت یک فضای کوچکتر از یک فضای بسیار بزرگ است. هنگامی که یک خانه کوچک به خوبی سازماندهی شده، می تواند یک نگاه بسیار راحت و طراحی که باعث می شود آن را منحصر به فرد و برجسته است. این کتاب شده است به دقت با هم در راه است که کمک خواهد کرد که خوانندگان خود را از زیبایی است که می تواند در محدوده داشتن یک زندگی خانه محل کوچک بررسی قرار داده است. در زمانی که شما از طریق صفحات این کتاب، شما قطعا موافق است که یک خانه کوچک می تواند به زیبایی در چنین راهی که ضربه آنهایی که تخیل اداره می شود. در اینجا برخی از ۱۲ راه بسیار منحصر به فرد و سبک به اتخاذ در منزل شما کمک خواهد کرد که شما در استفاده از فضای کمی شما را و آن را نگاه بسیار بزرگ حداکثر رساندن می باشد. فضاهای بزرگتر نیست نیز از سمت چپ. هنگامی که شما می دانید که چگونه برای مدیریت یک فضای کوچک، شما قادر به مهار این امکان را برای زیبایی و راحتی در خانه خواهد بود.

با خانه کوچک خود را، شما می توانید بدون استرس مدیریت وسایل اضافی که شما واقعا نیاز زندگی می کنند. با فضای کوچک خود را، شما می توانید یاد بگیرید که چگونه با چیزهایی که مهم ترین و مفید است که شما واقعا نیاز به زندگی می کنند. به یاد داشته باشید ثروت را واقعا نمی باید انجام دهید با اموال مادی است که شما باید. داشتن این ذهنیت یک راه طولانی در تجهیز شما را برای آسایش در منزل کوچک خود را بروید. شما قادر به ایجاد یک شیوه زندگی بسیار راحت و سالم خواهد بود زمانی که شما قادر به دقت مدیریت محیط زیست و فضای خود را. هنگامی که شما انجام می شود خواندن و مطالعه این کتاب می باشد، من به شما تضمین می کنند که شما قادر خواهید بود به برخی از تغییرات بسیار خوب و لازم است به شیوه زندگی خود و زندگی ترتیبات خواهد بود. شما قادر به کاهش درهم ریخته می در اطراف شما در حالی که انجام یک معامله بزرگ از افزایش پس انداز خود را در این روند خواهد بود. یافتن در صفحات این کتاب در بر داشت زیر و چیزهای بیشتری را: مزایای استفاده از زندگی در یک homeHow کوچک بهترین برای افزایش راحتی در یک home.How کوچک برای مدیریت availableHow فضای کمی برای صرفه جویی با کسب آنچه که neededDesigns است که می تواند در زمینه های ایجاد از خانه خود را به حداکثر رساندن استفاده از spaceBest روش برای کاهش درهم ریخته می اطراف homeHow خود را به توسعه وضع حق دریافت کمک زندگی راحتی و بدون استرس در یک طرح homeGreat کوچک است که در یک خانه کوچک به ارمغان خواهد آورد زیبایی گرفتن پاداش رایگان شما این کتاب را بخوانید به پایان و “پاداش: هدیه رایگان شما” نگاه کنید به فصل پس از معرفی و نتیجه گیری.

 جهت دسترسی به توضیحات این کتاب در Amazon اینجا کلیک کنید.

یک پیشنهاد عالی!
با خرید اشتراک، بدون محدودیت، کتاب دانلود کن!
بازنویسی متن پایان نامه و مقاله بازنویسی متن پایان نامه و مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *